• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka
#1
Cześć!
  • jaką obecnie używasz myszkę: G403
  • jaką masz podkładkę: Natec M12 MIDI
  • rodzaj poszukiwanej podkładki: materiał/hybryda
  • jaki rozmiar by Cię interesował: minimum 40x30 cm 
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: Nie
  • szybkość: średnia/wolna (na pewno wolniejsza niż aktualna)
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce: tak
  • maksymalna cena za podkładkę: 70 zł
  • uwagi: 
    Parę dni temu zamówiłem już Tesoro Aegis X4, ale okazało się, że nie mają w magazynie i oddali mi hajs (trafiłem na ofertę za 27 zł). Teraz, jako że za ten sam produkt będę musiał zapłacić koło 50 dyszek, zacząłem się zastanawiać czy na pewno ta. Chcę podkładkę wolniejszą niż M12, bo na tej nie czuje za bardzo kontroli nad myszą (gram głównie w Overwatcha), jakby... nie umiem zatrzymać myszy tam gdzie bym chciał (bez względu na sensa)? Dlatego wydaje mi się, że potrzebuję podkładki wolniejszej, natomiast jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu :) Firma nie ma dla mnie większego znaczenia. Miałem kiedyś podkładkę X7, ale zaczęła się strzępić, więc zmieniłem na M12. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że lepiej grało mi się na tej starej, ale to mogą być jakieś przekłamane wspomnienia.Rozważałem też zakup: Roccat Taito Control, Roccat Kanga (ale niestety nie ma rozmiaru dla mnie: XXL mi się nie zmieści, reszta za mała), Zowie G-SR (cena...)
Da radę coś wymyślić?

edit: może Taito 2017?
Odpowiedz
#2
Roccat Kanga świetna, ale jak piszesz że za mała, to Taito, obie mają bardzo dobrą powierzchnię, świetnie myszka po nich jeździ. Co do zatrzymywania kursora, to ja myślę, że masz ustawione za duże dpi, spróbuj zmniejszyć. Pobaw się też przy opcji "zwiększ precyzję wskaźnika", mi pomaga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Oke, dzięki. Spróbuję z Taito 2017, jak nie podpasuje to wezmę tego Aegisa na test.
Odpowiedz
#4
Spoko, jakby co to polecają też Dream Machines, tu recenzja: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...es-dm-pad/
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.