• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znalazłem perfekcyjną myszkę! Jednakże...
#1
Cześć. 
Po ponad 40 gryzoniach i roku szukania znalazłem swój ideał kształtu myszki - jest nim ttesports talon blu.
Genialny materiał (patrząc na stabilność chwytu),  super umiejscowione przyciski boczne, genialnie wyprofilowany spód myszki pod palec serdeczny i kciuk. Gra mi się dobrze, wygodnie i ręka się nie męczy. 


No niestety, ale ma trochę rzeczy które mogło by być lepsze, np przyciski, ślizgacze (które są dość wolne) czy sensor (aczkolwiek gra mi się na nim bardzo dobrze, nie potrafię wywołać negatywnych rzeczy i o dziwo ma niski LOD) 


Myszkę trzymam 1-2-2. Wycofany palmgrip. Wygląda tak -> https://imgur.com/a/4gHjdwx
Nie patrzę na wagę. Talon jest cięższy od wszystkich myszek na których grałem a gra mi się na nim najlepiej. 

Długość myszki 117, szerokość 76, wysokość w najwyższym punkcie 41.
Garb dość nisko, umiejscowiony po środku. Brak zwężeń myszki - dość szeroka.

Przeglądnąłem większość myszek na rynku i wydaje mi się, że odnajdę się w myszkach a4techa - mają bardzo dużo myszek o podobnym kształcie jak ten talon - dodatkowo mają genialne (według mnie) switche i akceptowalne sensory (3325 lub 9800)

A więc co mi zwróciło uwagę :
Sharkoon Skiller SGM1 (chyba mój faworyt, ale te przyciski boczne..), A4tech J90 (ciężko z dostępnością tego modelu), A4tech P85 (może być za długi), Dell AW558 (może być za długa), Trust GXT 170 (może być za długa)

miał ktoś którąś z tą myszek? Możecie sie coś wypowiedzieć?
Odpowiedz
#2
poszukaj na aliexpress chinczyków z lepszym sensorem z tymi samymi obudowami bo to oemy są
Odpowiedz
#3
byłem w MM
Genesis Krypton 700 - kompletnie nie pasuje do mojego chwytu.
A4tech B85 strasznie dziwnie wykonany, ręka się męczy i okropnie poci. Wydawała sie być wygodna, ale wystający, płaski garb całkowicie psuje wygodę.
Trust GXT170 w ogóle nie siedzi, dodatkowo materiał mnie denerwował

Szukam czegoś na ali.
Odpowiedz
#4
wybrałem myszkę z zupełnie innej bajki
zowie ec1-a
która na razie wydaje się być ok pod mój chwyt..zobaczymy z czasem
Odpowiedz
#5
ec1 b ma lepszy sensor
Odpowiedz
#6
(12-05-2018, 10:32 PM)Okrutnik napisał(a): ec1 b ma lepszy sensor
ale ma gorsze slizgacze i cenowo nie stoi najlepiej
Odpowiedz
#7
pierwsza sztuka ec1-a zepsuty scroll
druga sztuka ec1-a źle dopasowany LPM, obudowa odchodzi od switcha i nie da się tapować

szukam szczęścia u steelseries XD
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.