• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie EC 1 B przyciski
#1
Witam


Jak w temacie czy na tej myszcze da sie grac w csa ? chodzi mi glownie o tapowanie i pistole, widzialem na filmiku ze LMB cos wolno odbija, jest to uciazliwe w grze ?
Odpowiedz
#2
(11-19-2018, 07:20 PM)Okrutnik napisał(a): Witam


Jak w temacie czy na tej myszcze da sie grac w csa ? chodzi mi glownie o tapowanie i pistole, widzialem na filmiku ze LMB cos wolno odbija, jest to uciazliwe w grze ?

zależy jak szybko potrafisz tapować. im szybciej potrafisz wystrzelic magazynek z pistola tym bardziej moze przeszkadzac. póki nie sprawdzisz to sie nie przekonasz.
Odpowiedz
#3
(11-19-2018, 09:04 PM)Reo napisał(a):
(11-19-2018, 07:20 PM)Okrutnik napisał(a): Witam


Jak w temacie czy na tej myszcze da sie grac w csa ? chodzi mi glownie o tapowanie i pistole, widzialem na filmiku ze LMB cos wolno odbija, jest to uciazliwe w grze ?

zależy jak szybko potrafisz tapować. im szybciej potrafisz wystrzelic magazynek z pistola tym bardziej moze przeszkadzac. póki nie sprawdzisz to sie nie przekonasz.

gorszego komentarza w życiu nie widziałem. Nic nie odpowiada autorowi. To tak jakby ktoś zapytał, czy dany samochód szybko jedzie, a Ty byś mu odpowiedział, że zależy jak mocno wciska pedał gazu...


Do Autora tematu. -> Posiadałem EC2-B, sa tam Huano. Powiem tak;

Mimo, że huano są cięższe niż Omrony, to w EC2-B są one dużo lższejsze do wciskania niż w Razer Deathadder Expert (ten re-branding 2013stki)

W EC2-B niestety jest troszkę większa odległość między wciśnięciem przycisków, ale jest ona niższa niż np. w EC2-A (czyli poprzedniej wersji)

EC2-B jeżeli pasuje Ci konstrukcja, to tappowanie nie będzie dla Ciebie problemu. Przycisk odbija szybko. Jedynie co, to właśnie ma kawałek dystansu, a same przyciski są jak to mówią "mushy" czyli nie mega, mega, mega sprężyste, tylko czuć, że są takie jakby "ruchome" gdy lekko jeździsz opuszkiem palców po plastiku.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.