• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glorious Odin Gaming Mouse
#11
Wygląda na to, że glorious zamawia z fabryki Coolermastera: https://youtu.be/GdwkFLLdgYI?t=438
Odpowiedz
#12
to akurat plus wiadomość ^^
Odpowiedz
#13
Odbyła się oficjalna premiera, co szanowna brać Test-Gearu sądzi o tej myszy? Warto się zainteresować? Pod fingertip będzie w porządku?
Odpowiedz
#14
Pod fingeripa, kontury FK1 nigdy nie były przyswajalne - scroll jest relatywnie za nisko.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
To znaczy, ja spokojnie fingertipuję na podobno okropnej do tego chwytu G502, więc nie ma rzeczy niemożliwych :)
Odpowiedz
#16
Spotkałem się z opinią, jakoby G502 była zupełnie zdatna do użytku fingertipa, ale "FK"... nie mogę jej komfortowo złapać:p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#17
Zapewne kiedy będzie już w polskich sklepach zamówię i zwrócę jeśli nie będzie wygodna, bo reszta specyfikacji naprawdę zachęca.
Odpowiedz
#18
A propos polskich sklepów, premiera przełożona na 18 czerwca. Szkoda, że dystrybucja tej myszy do Polski tak się opóźnia - mam nadzieję, że nie stanie się tak jak z myszami Finalmouse'a, które trzeba wyszukiwać w chorych pieniądzach na portalach aukcyjnych. Niby dostępność ma być bowiem dobra, ale kto wie, czy wszystko nie zejdzie w preorderach... tym bardziej, że mysz dosłownie wymieciono ze strony producenta czy Amazonów.
Odpowiedz
#19
(05-24-2019, 08:04 PM)Darkling napisał(a): A propos polskich sklepów, premiera przełożona na 18 czerwca. Szkoda, że dystrybucja tej myszy do Polski tak się opóźnia - mam nadzieję, że nie stanie się tak jak z myszami Finalmouse'a, które trzeba wyszukiwać w chorych pieniądzach na portalach aukcyjnych. Niby dostępność ma być bowiem dobra, ale kto wie, czy wszystko nie zejdzie w preorderach... tym bardziej, że mysz dosłownie wymieciono ze strony producenta czy Amazonów.
Produkcja nie jest limitowana, więc problemem będzie wyłącznie czas oczekiwania, a nie dostępność.
Odpowiedz
#20
Ktoś wie, czy wersja Glossy mocno zwiększa potliwość w tym modelu? Chciałem spróbować pierwszy raz Glossy, ale już na niektórych matowych mi się dłoń poci (głównie na modelach z gumami, ale np. też na ZA13), więc nie wiem czy jest sens próbować
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.