• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc w dobraniu podkładki
#1
moja obecna myszka to a4tech oscar x747 brown fire
mam podkładkę genesis m11 small
najbardziej chciałbym materiałową albo plastikową ale przemyślę wszystko co mi napiszecie
chciałbym większą niż moja teraźniejsza (250mm x 210mm)
cena do 50zł
zauważyłem, że roccat siru jest na przecenie i zastanawiam się czy jej nie kupić. Napiszcie swoje opinie oraz jaka byłaby lepsza podkładka do tej myszki
Odpowiedz
#2
Wszystko zależy od tego jak ci odpowiadał materiał aktualnej podkładki. natec m11 jest średnia pod względem szybkości, jeżeli chcesz znacznie szybszą podkładkę, siru może być dobra, z uwzględnieniem, że plastikowe podkładki szybko niszczą ślizgacze, łatwo się rysują i nie są zbyt przyjemne dla ręki. Jeżeli materiał nateca m11 ci odpowiada, możesz zwyczajnie kupić tą samą w większym rozmiarze (logo albo maxi, odpowiednio 30x25 cm i 90x45 cm), jest to chyba najlepsza podkładka w stosunku ceny do jakości. Odrobinę wolniejszą podkładką o podobnym materiale ale lepszych parametrach jest tesoro aegis, niestety rozmiar x2 to 29 cm czyli niewielka poprawa, rozmiar x3 to już 36 cm szerokości, ale kosztuje 60 zł. Od siebie mogę dorzucić hyperx fury pro M, będzie to dość duża zmiana pod względem szybkości (hyperx fury jest dość szybka), niestety nie wiem jak będzie wyglądała współpraca sensora twojej myszy, wiem natomiast, że nawet słabsze myszki optyczne nie miały problemu z prawidłowym działaniem. Podkładka ma 2 lata gwarancji, więc nie sądzę, byś był w stanie ją szybko zużyć. Cena w stosunku do możliwości i rozmiaru podkładki moim zdaniem jest bardzo dobra.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.