• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana karty dźwiękowej- czy warto?
#1
Witam. Jestem posiadaczem słuchawek Superlux HD668B. Mam je podpięte pod kartę Asus Xonar U3. Mam czasem problemy z wyłapaniem dźwięku kroków w CS:GO np. podczas strzelaniny lub innej akcji. Jestem ciekaw czy wymiana karty dźwiękowej na lepszą pozwoliłaby na lepszą separację i odróżnianie dźwięków, żeby się nie "zlewały" ze sobą. Z góry dzięki za odp.
#2
W CSie jest tak, że nawet na ZxR i Q701 nie da się wyłapać pozycji przeciwnika, jak powiedzmy 2 metry od ciebie ktoś strzela z karabinu. Strzały muszą być odpowiednio daleko, bo sam CS jest tak skonstruowany, że muszą ona być na pierwszym planie. W kartach Creativa da się poprzez przenikanie basów je "spłycić", przez co mniej nachodzą na kroki, niemniej jak obok Ciebie ktoś strzela to nie ma opcji abyś słyszał kroki ;). jak chcesz zmienić to na SB Z zawsze to będzie trochę lepiej :)
#3
Ok, dzięki za opisanie, nie mam porównania i chciałem po prostu wiedzieć czy jest jakaś (większa) różnica. Raczej zostanę przy obecnym zestawie, temat do zamknięcia.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.