• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 FPS
#11
Mam nadzieję, że przełączniki Huano okażą się mniej problematyczne od Omronów z DM 1 PRO S. Jestem chyba wyjątkiem, ale osobiście bardzo lubiłem kliki w Zowie FK1. W sumie dopiero co otrzymałem zwrot pieniędzy po 5 wadliwym egzemplarzu PRO S-ki, ale FPS z nowymi przełącznikami i paracordem wygląda na tyle obiecująco, że nawet przez chwilę miałem ochotę zaryzykować ponownie :D (ale postanowiłem już, że teraz swoją szansę będzie miał Logitech g403). Szkoda że zrezygnowali z czarnej wersji, chętnie zobaczyłbym całą czarną mysz zamiast tych dwóch błyszczących. No i to przebijające podświetlenie ze zdjęcia z posta wyżej wygląda fatalnie, estetyka myszy dużo na tym traci.
Odpowiedz
#12
Nie, nie, nie.
Zdjęcie powyżej jest zrobione po modyfikacji (odsłonięcie diody).
[Obrazek: dm1-fps-7.jpg]
Jak widać jest to to samo PCB co w DM1 Pro S, więc i dioda z podświetleniem została, została również zakryta w modelu FPS.
Podświetlony jest tylko scroll, tak jak ukazano to w recenzji.

Swoją drogą, nawet otwiera to drzwi do jakiegoś customa.

@Hya
Niestety dotknął mnie jeszcze problem skaczącego scrolla, chyba to już standard dla Zowie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Jest ktoś w stanie opisać, na ile spiszą się te przełączniki w grach moba? Bo zastanawiam się między DMem, a nowym Logitechem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#14
Bazując na recenzji, przyciski są responsywne, chrupkie - powinno być jak najbardziej w porządku.
> https://www.youtube.com/watch?v=dO6A121ZfdA

Nie widać też, żeby były dotknięte sporym "travelem".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
Teraz, gdy dalsze upgrade'y wersji DM1 nie mają większego sensu, można liczyć na jakieś nowe kształty od DM? Z tego co widzę motospeed ma przynajmniej 2 sensowne opcje (DM nadal kupuje od motospeeda, nie?):
prawdopodobnie kopia xenona 750: http://www.motospeed.cc/index.php?ac=art...ad&did=519
imo wygląda na idealną pod fingertipa, tylko zrobić ją w wersji przewodowej: http://www.motospeed.cc/index.php?ac=art...ad&did=399
Odpowiedz
#16
zobaczymy :D co wpadnie jeszcze na testy od nich :P

coś tam mieliśmy :), ale czy to trafi na sklep to nie wiem :(
Odpowiedz
#17
Czy myszka posiada ustawienie jak dm1 pro s czyli dpi 400/800 itd czy jednak trzeba ściągnąć te oprogramowanie?
Odpowiedz
#18
400 jest ;) ale oprogramowanie jest spoko akurat
Odpowiedz
#19
Liczyłem, że scroll zostanie podniesiony wyżej. A patrząc po zdjęciach dalej jest osadzony niemalże pod poziomem obudowy. Kształt także się nie zmienił, więc mój fingertip nie będzie zadowolony z tej myszy :P
Odpowiedz
#20
Mysz stricte palmowa, do fingera DM3 :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.