• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 FPS
#21
DM3 nie ma bocznych przycisków, nadaje się tylko do pracy biurowej.

Generalnie nigdzie mi się nie spieszy, obecna myszka spisuje się świetnie, choć wolałbym, aby przyciski boczne były ustawione pionowo, nie poziomo. Poczekam, może wypuszczą coś ciekawszego.
Odpowiedz
#22
To dosyć mocne stwierdzenie, biorące ją zbyt ogólnikowo.
Mysz kierowana do FPSów, gdzie w zasadzie większość z nich jest absolutnie grywalna tylko z trzema przyciskami.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
Witam zastanawiam się nad kupnem tego modelu ale mam pewne obawy , mianowicie miałem zowie fk1 i materiał nie był zbyt dobry ręka mi się samoistnie pociła na niej nawet przy przeglądaniu neta , teraz pytanie dla ludzi którzy mają dm1 fps czy na tej myszce ktoś miał z tym problem? Pytam bo materiał jak i kształt wydają mi się podobne , co do samej zowie fk1 to nie miałem jej zbyt długo bo sensor padł po 5miesiącach , myszka nie reagowała na żadnej podkładce , wszystkie przyciski działały ale nie ubolewam nad tym gdyż miałem wrażenie że sensor mi ucieka podczas gry "nie wiem jak to dokładnie opisać, niby nie gubiła się nie było akceleracji ale dziwne uczucie było" , poza tym na skrolu miałem skok co nie raz dało to znać o sobie gdy nagle samoistnie postać podskakiwała.

Teraz obawiam się że tego samego doświadczę na podobnej myszce , może ktoś posiadający dm1 fps się wypowie ?
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Odpowiedz
#24
fk1 miała bardziej takie chropowate, tu masz takie typowo matowe, gumowane wykończenie

jak masz problemy z potliwością to na każdej tak będzie, bo sam używałem fk1 i używam dm fps i nigdy ani tu ani tu nei miałem problemu

obawiam się, że sam musisz się przekonać na własnej skórze jak Ci będzie
Odpowiedz
#25
Czy to normalne w DM1 FPS, że scroll jest tak luźno osadzony i lekko się rusza na boki i przy potrząsaniu myszy słychać jak wydaje dźwięk? Cała reszta jest spasowana dobrze i nie wiem czy ta rolka to wada konstrukcyjna czy powinienem to reklamować?

Co do potliwych dłoni to przy każdej myszy będą się pocić. Używałem FK1 i teraz mam DM1 FPS i w tej drugiej powierzchnia jest taka bardziej jakby "gumowa". W FK1 jest matowy plastik, więc ta powłoka w DM1 wydaje się być bardziej przyjazna jeśli komuś pocą się dłonie. To jest takie pierwsze wrażenie, bo mysz mam dopiero jeden dzień.
Odpowiedz
#26
(05-08-2019, 08:27 PM)shadowman333 napisał(a): Czy to normalne w DM1 FPS, że scroll jest tak luźno osadzony i lekko się rusza na boki i przy potrząsaniu myszy słychać jak wydaje dźwięk? Cała reszta jest spasowana dobrze i nie wiem czy ta rolka to wada konstrukcyjna czy powinienem to reklamować?

Co do potliwych dłoni to przy każdej myszy będą się pocić. Używałem FK1 i teraz mam DM1 FPS i w tej drugiej powierzchnia jest taka bardziej jakby "gumowa". W FK1 jest matowy plastik, więc ta powłoka w DM1 wydaje się być bardziej przyjazna jeśli komuś pocą się dłonie. To jest takie pierwsze wrażenie, bo mysz mam dopiero jeden dzień.

Miałem razera da i mi łapska się nie pociły tylko na zowie tak miałem , co do skrola to ja miałem tak w tej zowie fk1 jak padł sensor to rozkręciłem ją i cała podstawa skrola opierała się na kablu , widać jakość xD , może i w tym dm fps jest to podobnie zrobione , aczkolwiek i tak mnie myszka ciekawi nie tylko ze względu na super giętki kabel ale i na sensor.
Odpowiedz
#27
@shadowman333 co do scrolla, to tak jest w 90% przypadków, tam jest tolerancja ~0.5 mm, więc czasem bardziej czasem mniej się porusza, z czasem przestaniesz zwracać na to uwagę kompletnie.

@des co do potliwości to jak na DA było ok to na FPS też będzie.
Odpowiedz
#28
DM mógłby postarać się o lepszą jakość obudowy(konstrukcję wnętrza), bo z tego co wiem to dalej jadą na OEM-ie.
Odpowiedz
#29
Szkoda, że robią takie oszczędności akurat na scrollu, bo sprawia to złe wrażenie. Zowie np też oszczędza na tym elemencie.
Odpowiedz
#30
też miałem dylemat nad wyborem tej myszy ale po opiniach scrolla odpusciłem. dla mnie ten element jest tak samo ważny jak główne przyciski. najbardziej denerwują luzy na boki. albo iść dalej i go całkowicie usunąć i zastąpić jakimś paskiem który by działał jak touchpad
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.