• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctis GAME vs K702 + DFB
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Krakeny
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? Jest opcja kupnia Dragonfly Blacka
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? nie istotne w tym przypadku
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Overwatch (priorytet)
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? ~1000zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort na równi z pozycjonowaniem
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Wygłuszenie mile widziane, ale otwarte ujdą.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Obojętne, audiofilem nie jestem, nie znam się
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak, ale jest to nieistotne
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Wygodę, uciskają i uszy, i głowę. Głowę mam przeciętnych rozmiarów, natomiast uszy spore i trochę odstające.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Zastanawiam się nad Arctisami GAMEDac Pro (głównie ze względu na to, że w waszej recenzji bardzo chwaliliście pozycjonowanie, co jest dla mnie najważniejsze) i nad K702 w kombinacji z Dragonfly Black. Może to pomoże - w HyperX Cloudach kumpla było mi bardzo wygodnie, w Logitechach G430 również.

Odpowiedz
#2
Podałeś dwa różne skraje. Arktyki są zamknięte z tego co czytam grające płasko(dość neutralnie). AKG K702 to otwarte(brak izolacji a samą izolacja jest muzyka w grach jest trochę inaczej) grają analitycznie(ujawniają naprawdę dużą ilość detalu) bez DAC nie ma co się do nich zbliżać i taki DFB to minimum dla nich.
Odpowiedz
#3
To inaczej, patrząc na sam komfort i pozycjonowanie, które słuchawki wygrywają? Pamiętając oczywiście, że moje uszy są dość spore i lekko odstające
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie AKG. Ich nie czuć na głowie.
Odpowiedz
#5
W pozycjonowaniu też wygrywają, tak?
Odpowiedz
#6
https://www.audiofanatyk.pl/najlepsze-sl...la-gracza/
Odpowiedz
#7
No tak, ale chociażby kierując się tymi polecanymi, to audiofanatyk nigdzie nie miał recenzji tych Arctisów, więc prawdopodobnie niewiele o nich wiedzą i szczerze mówiąc jakoś mi to nie pomaga.
Odpowiedz
#8
W 90% przypadków każde słuchawki które się sprawdzą w muzyce sprawdzą się w grach doskonale. Natomiast których targetem są gry o dziwo nawet w tej dziedzinie się sprawdzają się średnio. Bardziej dbają o to by swiatełka były fajne :).

https://allegro.pl/sluchawki-audio-techn...ml#thumb/1 możesz spróbować zainteresować się tym. Zadzwonić i zapytać gdzie jest haczyk. Bo normalnie kosztują 800zl.
Odpowiedz
#9
No dobra, czyli Arctisy odpadają. Zastanawiam się jeszcze nad DT990/600 z AIM SC808, będzie to lepsze od K702 + dfb?
Odpowiedz
#10
Kwestia gustu. AKG bardziej detaliczne, DT bardziej efektowne.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.