• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zowie - zacina się sensor PMW3310 ( ZA12 ) -Obsługa Gwarancyjna ProCPU.pl
#11
Może zamiast SRa coś w rodzaju tańszego Gloriousa PC Gaming pada, który ma podobno dość gładką powierzchnię, ale też raczej wolniejszy ślizg.
e: to chyba jest to, czego szukasz: https://www.overclock.net/forum/375-mice...-pads.html
glide 6 jest cała czarna
Odpowiedz
#12
wziąłem używkę GTF-X więc i tak jest raczej tanio ;)

https://allegro.pl/podkladka-zowie-gtf-x...04218.html


Jak mi nie spasuje a sensor przestanie się zacinać, to najwyżej poszukam dalej. Szkoda mi mojego Corsaira, bo jest fajny, duży, za grosze kupiony (30pln wpromocji?) i mega przyjemny w dotyku.. No ale sensor sobie nie radzi z kolorowymi ciapkami.
Odpowiedz
#13
Miej na uwadze, że ten GTF-X nie jest rozprostowany i raczej taki pozostanie.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#14
(07-12-2018, 04:28 PM)akatrosh napisał(a): Miej na uwadze, że ten GTF-X nie jest rozprostowany i raczej taki pozostanie.

podczas przeprowadzki przewoziłem go zwiniętego w odwrotną stronę. Powierzchnią ze ślizgiem do środka i się rozprostowała :)



Kombinowałem jeszcze trochę ale myszka dalej potrafi się przywiesić na chwilę podczas podnoszenie i opuszczania.

Powiedzcie mi koledzy, da radę wysłać myszkę bezpośrednio do Zowie żeby odesłali mi inną wolną od wad?

Wczoraj prawie padłem podczas walki w Fortnite a to już przegięcie :P Gościu mnie dojeżdżał a ja nie mogłem go ustrzelić mimo, że miałem czysty strzał z eMki. Jak się odcięła to musiałem już pompą go ładować :D Niby tylko chwila ale w grze trwało to całą wieczność.
Odpowiedz
#15
a gdzie kupowales ta zowie bo oni chyba odsylaja do miejsca w ktorym sie kupowało
Odpowiedz
#16
(08-13-2018, 09:39 PM)Hya napisał(a): a gdzie kupowales ta zowie bo oni chyba odsylaja do miejsca w ktorym sie kupowało


Na allegro. A myszka kupiona w https://procpu.pl/

Jak zaczalem schodzić z sensemw dół to zaczęła się jazda niestety ;)
Odpowiedz
#17
to jak masz paragon to tam zwracaj
Odpowiedz
#18
Problem się pogarsza. I widzę że myszka przerywa od wstrząsów przy podnoszeniu i opuszczaniu myszki..
Odpowiedz
#19
to jaks wadliwa odsylaj na gwarancje
Odpowiedz
#20
Pudełko odnaleźione, Paragon odnaleziony (290pln :D ). Rival na czas reklamacji odnaleziony.

Powrót do Rivala - TRAGEDIA.. Nie ten kształt, jakieś sflaczałe przyciski. Cała myszka wygląda i pod ręką czuje że to jakiś szmelc :)

No i jednak mój chwyt to nie palm, mimo wielu lat palmowania. Claw jednak jest tym idealnym. Jak za starych dobrych czasów pierwszych optyków logitecha.. mx510 + Rival i 10 lat palmowania nie zmieniły natury ;)

Logitech 930582-0403 - mój pierwszy optyk bodajże 2006rok. Lub coś podobnego na PS2 jescze, później identyczny kształt małego gryzonia. Wcześniej te same kształty logitecha z kulką..
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.