• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to za jaja?
#1
Napiszę tutaj co właśnie dostałam za maila, bo wam ufam i wiem że doradzicie. Czy ktoś może dostał podobnego maila? Czy sobie ktoś ze mnie jaja robi? Wkleję całego maila jakiego dostałam. Według mnie to jakaś ściema, ale to jakich słów użył w mailu, to podniosło mi ciśnienie, nikt nie życzy sobie, by tak go nazywano. Nie znalazłam podobnej treści w internecie, szukałam bo myślałam że inni też takie coś dostali, z tytułem maila "masz przejebane":

[Obrazek: Screenshot_1.png]

Edit: IP z Ameryki? To by wiele wyjaśniało. Ale i tak ch**e z takich ludzi, powinni ich surowo karać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#2
https://www.nieznany-numer.pl/Numer/535487145
Stawiam na jakiegoś trolla, albo wyłudzacza.
Po tym co napisał, jak to napisał i jak uzyskał te dane, on miałby o wiele większe problemy na policji.
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie, w pierwszych sekundach jak to czytałam to byłam mega zdziwiona, mimo że żyje już trochę i nie jedno czytałam. Spam dostaję często i przeróżne to były treści, ale takie coś dostałam pierwszy raz. Podejrzewam, że jakiś koleś podał numery telefonów, by ludzie dzwonili pod te numery i naciąga ich na kasę. Bo jest coś takiego, że jak oddzwonisz na dany numer, to nieźle zabulisz, tu może być tak samo, że numer płatny i to nie mało. Ale już za sam taki mail, za słowa jakich użył, powinien beknąć.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#4
Na tych stronach do sprawdzania numerów wrzucają informację, czy pod danym numerem są jakieś dodatkowe opłaty i w tym wypadku chyba nic takiego nie ma. Może chłop nie lubi jakiegoś Piotra Grodkowskiego (internet stanowi, że jest taki wróżbita, być może źle przepowiedział mu numery w totka), bo pod czymś takim raczej nie podałby swoich prawdziwych danych.
Odpowiedz
#5
Być może jest idiotą z Ameryki, który świetnie przetłumaczył na język polski maila. Mam nadzieję, że go złapią.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#6
Bardziej prawdopodobne, że korzysta z proxy, żeby go nie namierzyli.
Odpowiedz
#7
To raczej na pewno, jeśli ma trochę rozumu. Ale każdego da się namierzyć, trzeba tylko chcieć takich karać.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
trzeba by sprawę zgłosić na policję odnośnie próby wyłudzenia
im więcej zgłoszeń tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś się tym zajmie.

podsumowując: jaja większe od torby :D
Odpowiedz
#9
Slyszalem o tym i zaraz sobie maila sprawdze bo malo kiedy dostaje takie rzeczy :P
EDIT: nic nie ma prócz reklama pastylek do bycia bardziej mięskim
Odpowiedz
#10
Pewnie niedługo więcej osób to dostanie. Ciekawe co jest pod tymi numerami telefonów, czy ktoś odbiera, czy nie. Jakbym miała zapasową kartę z doładowaniem, to można z ciekawości sprawdzić.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.