• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X-Fi Titanium HD czy Sound Blaster Z
#1
Witam,
Tak jak w temacie, która z tych kart lepsza będzie do gier? Będzie znacząca różnica w dźwięku?
Słuchawki to Superlux HD-669
Titanium HD dostanę już tylko używkę bez gwarancji, więc zastanawiam się czy jest sens kupować
#2
bardziej uniwersalna (imo lepsza) to titanium, jak wyrwiesz w dobrej cenie to warto, ale stricte pod same gry brałbym Z
#3
Na alledrogo jest za niewiele ponad 300 zł używka, tyle samo zapłacę za nową SB-Z z przesyłką. Więc teoretycznie bardziej opłaca się Titanium HD?
#4
z reguły karty dźwiękowe nie padają, wiec jak da chociaż z miesiąc na rozruch to myślę, że titanium hd lepsza
#5
A mógłbyś rozwinąć czemu brałbyś Titanium HD zamiast SB Z? Albo stricte do gier czemu SB-Z? Czy bez tych wszystkich ulepszaczy dźwięku i CMSS-3D oraz SBX, będzie znaczna różnica w dźwięku między tymi kartami? :)
#6
na titanium hd po prostu lepiej się słucha muzyki, wszystkie dźwięki są jakby bardziej naturalne, przyjemne. Wiem, że nie każdy to tak odbiera, bo nawet u nas są osoby, które nie bardzo widzą jakąkolwiek różnicę nawet miedzy U3 a Essencem :P ale jeżeli jesteś z tych co ją słyszą to zdecydowanie wybrałbyś titanium hd
#7
Do tej pory miałem mało doświadczeń z droższym sprzętem audio, a moja dotychczasowa karta to wiekowa już audigy se, którą ja uważam za dobrą a inni na forach piszą że to szmelc i praktycznie integra, więc chyba nie mam takich wygórowanych wymagań ;D. Muzykę jednak stawiam na drugim miejscu, na pierwszym są FPS'y od CS'ów po BF'y, raczej chyba zdecyduję się na SB-Z tylko ze względu na to że można dostać nówkę z gwarancją. :)
Chyba się nie zawiodę po przejściu z 'marnej' audigy se i będzie to współgrać z SL'kami, ew. kiedyś jeśli będzie trzeba kupię lepsze słuchawki.
#8
na pewno będzie lepiej niż to co masz teraz ;) Z do gier jest b. dobra, więc się nie zawiedziesz a i lepsze słuchawki też dobrze obsłuży :)
#9
Dzięki wielkie, temat do zamknięcia :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.