• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanaberia?
#1
Witajcie.
Od pewnego czasu lubuję się w mniejszych myszkach - efektywność w grach jakby większa, lecz z wygodą wręcz odwrotnie.
Wszystko spowodowane jest moją kamienną czułością - 1/400, mniejsze klikacze to dla mnie większa swoboda.

Aktualnie Kone Pure daje radę, lecz nagminne spin-outy niemiłosiernie gardzą moim opanowaniem.
Wydaje się obowiązkiem sprawdzenie MasterMouse'a S, ZA13, lecz...

Kwestia wygody już dawno została przesądzona - G400.
Dlaczego jej nie używam? - "Klockowatość".
Mysz jest ciężka, sprawia wrażenie za dużej, choć taka nie jest.
Co mogę z tym zrobić? W zasadzie, nic nie zdziałam, ale próbować można - 
https://youtu.be/5YmOsxwAVe0

Kwestia ślizgaczy zawsze jest w toku - ogólnodostępne u nas stópki (Hyperglide, MiceSkatez), są IMHO beznadziejne.

Tyle przeciwności, tyle przemyśleń, tyle koncepcji, a zapewne rzucę tym w kąt ¯\_ツ_/¯
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#2
Ja bym to uprościł i wjechał wiertarką, robiąc coś na wzór finalmouse ultralight, powinno być szybciej i łatwiej, o ile masz wiertarkę.
Odpowiedz
#3
miałem fazę kiedyś zrobić filmik jak odchudzić myszkę, tylko muszę kupić miniszlifierkę i przetestować najpierw jak to wyjdzie :P
Odpowiedz
#4
Zobaczymy.
Dziurwy mogą dyskretnie wpływać na ergonomię - dziwne uczucie.

A może ma ktoś coś małego do podesłania?
Uprzedzam, iż dostępna u mnie jest Poczta Polska - kiedy trafi do "WER Kraków", nikt nie jest w stanie stwierdzić kiedy do was dotrze :]]]]
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
tylko dm3 mini ale na wypożyczeniu jest teraz ;p

szukałem ninox aurory, ale nie wiem gdzie jest ;/

jeszcze r.a.t 1 gdzieś mieliśmy ;D mniejszej myszki w reku nigdy nie trzymałem ;D
Odpowiedz
#6
Nie musi być jakimś pizdrykiem ;D
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Klikałem coś ZA13, jednakże skromnie, subiektywnie powiem, iż KP trzyma się lepiej (Claw).
Palm na ZA13 jest możliwy, wydaje się o wiele większa niż rzeczywiście jest, czyli tak jak pisałeś w recenzji :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
Poszukiwania (póki co) kończę na FK1, zobaczymy co świat przyniesie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
https://i.imgur.com/Bvr0Hd8.jpg

Jeżeli chodzi o redukowanie wagi to pozostawię inspirację.

109g --> 74g
Odpowiedz
#10
Darowałem to sobie, jednak pewność chwytu pod dłuższym użytkowaniu (ścisk, lekka potliwość) jest niezadowalająca.
Jak wspomniałem w innym temacie, G400 jest zbyt jajowato-łagodna, a na clawie zaczynają mnie boleć paluchy :p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.