• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KUPIE] Kinzu v3 czarną
#1
Kupię myszkę SteelSeries Kinzu v3 z czarną obudową.

Mile widziany brak śladów używania, a najlepiej już to jakby była nowa.
Odpowiedz
#2
Spóźniłeś się, jakiś czas temu sprzedałam nówkę sztukę, nie śmiganą :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
a czemu nie to:
https://sklep.hard-pc.pl/p9607,mysz-drea...pad-l.html
Odpowiedz
#4
Piszę to z wielkim bólem ale wg mnie jakość Kinzu > jakość DM3. W Kinzu nigdy mi scroll nie latał, sensor nie skakał. Przyciski fabrycznie w Kinzu są średnie, ale zmieniłbym je sobie na omrony D2F-01F. Te w DM3 są koszmarne, dziwnie twarde i nieintuicyjne.

Może wysokie opóźnienie na przyciskach i średni sensor, ale na tej Kinzu po prostu grałem najlepiej i nie myślałem o jej wadach podczas samej gry.
Odpowiedz
#5
KinzuAdder wraca do łask. Więc jak ktoś ma nawet popsutą Kinzu v3 to kupie. Byle by wizualnie wyglądała bardzo dobrze.

EDIT: Takie aukcje z Chin są legit? https://allegro.pl/oryginalna-przewodowa...02205.html
Odpowiedz
#6
A co jest nie tak z dm3?
Odpowiedz
#7
KinzuAdder
+super przyciski, bardzo intuicyjne, nie naciska się ich przypadkowo, nie są twarde, super chrupki - perfekcja,
+bardzo przyjemna powierzchnia,
+dobry sensor,
+bardzo dobry scroll

DM3
+lepszy sensor, lecz ten Avago S3668 też daje rade,
-za twarde przyciski, w ogóle nie są intuicyjne,
-okropny scroll, w dwóch egzemplarzach miałem z nim problemy, luźny, lata i ogółem taki scroll z myszki za 5zł,
-dziwnie szorstki materiał.

Ogółem DM3 Mini to bardzo dobra mysz, ale po prostu nie potrafię na niej grać. Kinzu/DM3 to zdecydowanie mój ulubiony kształt myszki. Uwielbiam go. Mimo tego, na DM3 gra mi się gorzej. Nie czuję jej. Może ma na to wpływ położenie sensora czy jakieś inne bzdury. Nie wiem. Na KinzuAdderze jak grałem, to w ogóle nie myślałem o myszce. W DM3 cały czas myślę, że przyciski mogłyby być lepsze, materiał przyjemniejszy itd.
Odpowiedz
#8
Dałem trochę słabego kleju na fragment rolki wsuwany w encoder i nic nie lata. Modyfikacja przycisków to przyklejenie kawałka plastiku na element naciskający switch i dostosowanie twardości przy pomocy śrubek, łącznie zajęło mi to całe 2 minuty i koszt <0.1 grama kleju. Może dałoby się wsadzić górną część obudowy kinzu w DM3 mini, to miałbyś równierz taki materiał jaki chcesz. Oczywiście kinzuadder też będzie działał, tylko że są to znacznie większe koszty przy znacznie większym nakładzie pracy i z sumarycznie gorszym efektem (czyli głównie gorszy sensor).
Odpowiedz
#9
Masz może jakieś zdjęcie tego przyklejonego kawałka plastiku? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić. Może bym spróbował.
Odpowiedz
#10
https://imgur.com/a/GQJujuE
kwadracik z 5x5 mm wycięty z jakiegoś plastikowego opakowania (tylko na lewym przycisku).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.