• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mouse with pad
#1
Hello,
  • jaką obecnie myszkę używasz: steelseries rival
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):-
  • w co grasz (podaj tytuły gier): cs i paladins
  • jaką masz obecnie podkładkę: razer goliathus speed large
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam jednego bocznego
  • twój budżet: 250zł ( mogę lekko naciągnąć budżet jak będzie warto )
  • jaki chwyt stosujesz: lekki claw grip ( moje palce na głównych przyciskach nie są zbyt mocno nachylone )
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18.7-18.8
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1.7
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym jakiegoś mniejszego gryzonia
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): preferowałbym, żeby była profilowana
    • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) steelseries rival (pierwsza rewizja)
    • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? razer goliathus speed large
    • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałową
    • jaki rozmiar by Cię interesował: ~400x430
    • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: wolałbym taką, która by ten rok co najmniej wytrzymała
    • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnio-szybką/średnią
    • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
    • maksymalna cena za podkładkę? 30zł
    • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) brak
Odpowiedz
#2
moze g403 i DM Pad bo to niemal to samo co goliathus a dużo tańsza
Odpowiedz
#3
Zaproponujesz coś innego za tego g403? Jak przymierzałem go w sklepie to średnio mi pasował.

Z ciekawości jeszcze zapytam. Ten DM Pad w porównaniu z G-Sr'em od Zowie to jak wypada? Przeczytałem w "Polecanych podkładkach", że obie mają średnio-szybką powierzchnię, ale czy podobną? W końcu róznica to ~100zł i to mnie najbardziej ciekawi :/
Odpowiedz
#4
tutaj masz porównanie:
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/
Odpowiedz
#5
Dzięki za tabelkę :)
Co do podkładki to jestem już przekonany do dm, a jeśli chodzi o jakiegoś zamiennika dla tego g403 to co myślicie o zowie ec2-a ?
Odpowiedz
#6
Zowie jest chyba trochę przereklamowana. Sam miałem myszkę zowie ec1-a i jeśli chodzi o kształt i wygodę to bardzo mi pasowała, niestety miała pełno swoich wad przez co zwróciłem myche. Mój kolega ma ec1-a już ponad rok i mycha śmiga bez żadnych problemów nic nie trzeszczy i nic złego się z nią nie dzieje tyle, że on mieszka w Szwecji i tam ją kupował. Szczerze to jak dla mnie cena 279zł za myszki zowie jest zdecydowanie za duża, za takie pieniądze można mieć lepszą myszkę, lepszej jakości i z lepszym sensorem. Po prostu eca jak i fk są nieopłacalne i głównie płaci się za markę, ale to moje zdanie. Najśmieszniejsze jest to, że pomimo starszego sensora i gorszej jakości od niektórych tańszych myszek zowie rzadko kiedy tanieje i ciężko ją kupić w jakiejś promocyjnej cenie, jak już to jedynie z outletu. Tak czy siak jak dla mnie te myszki powinny kosztować max 200zł.

W sumie jeśli zależy ci na kształcie zowie to możesz wypróbować tego nowego xeona. Z tymi jednymi bokami wygląda identycznie jak ec2 z tym, że nie wiem jak z jakością myszki. Myszka kosztuje 150zł praktycznie połowę tego co zowie. Tutaj masz przykład gdzie w myszce za 150zł masz lepszy sensor niż w ec2-a.
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...xenon-750/
Odpowiedz
#7
Tak jak wyżej, myszki zowie są obecnie jednymi z najgorszych myszek w stosunku cena/jakość z tego względu, że wszyscy producenci poszli mocno do przodu poprawiając kolejne problemy w nowszych rewizjach, lub obniżając cenę, a zowie od lat stoi praktycznie w miejscu. Dobrymi zamiennikami dla zowie EC (pod względem kształtu/rozmiaru) będą Cougar Revenger S i coolermaster MM530; obie znacznie tańsze, z lepszym sensorem od wersji EC-A i tym samym co jeszcze sporo droższa wersja EC-B, przy okazji obie powinny sumarycznie wypadać lepiej pod względem jakości.
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...evenger-s/
Odpowiedz
#8
ja to myślę, czy ty może symetryka jednak nie powinieneś wziąć, może zamów sobie DM1 Pro S (kształt jak sensei) i najwyżej odeślesz do 14 dni jakby jednak to nei to było. Bo to jest kształt, na którym większość ludzi właśnie palmo-clawem trzyma (pewnie twój lekki claw tak wygląda)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.