• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
recenzja czerwiec
#1
Trust Kusan
Zowie G-SR Black
Odpowiedz
#2
Jakaś nowa rewizja GS-R'a?
Odpowiedz
#3
(05-31-2018, 03:23 AM)Reo napisał(a): Jakaś nowa rewizja GS-R'a?
wyszła chyba ponad rok temu, więc taka nowa nie jest.

Ten trust za 200 zł na 3325 to trochę bieda, do tego za mało się świeci żeby naciągnąć jeleni, chociaż w nazwie ma "Pro", co zwiększa szansę powodzenia. Imo z nowszych produktów Hyperx Surge jest całkiem ciekawą opcją.
Odpowiedz
#4
@reo
nieee jest nowa ta g-sr ;D tylo kiedyś kupiłem i tak przeleżała to dopiero jak się luźny miesiąc zrobił to jest czas na napisanie recenzji :P a ciągle są osoby co pytają o to czy to ta sama co niebieska g-sr, a że nie jest ta sama to warto napisać (ta sama co dawna niebieska g-sr jest g-sr-se)

@up
spora część sprzętu jest kupowana przez nas lub kogoś z naszego otoczenia, a to najczęściej są produkty co ktoś chciał faktycznie używać (chyba, że ja czasem na fazę coś kupię, jak ostatnio basiliska :P) więc jak ktoś oferuje na testy coś bez żadnych zobowiązań to wtedy chętnie bierzemy, chyba, że strasznie nie chcemy tego recenzować albo nie chce mi się czegoś recki pisać :P Tak samo nie biorę nic od firm co udostępniają na np. 2 tyg (właśnie m.in. chyba hyper z tego co pamietam miał jakieś swoje takie zasady i creative) bo nie lubię jak muszę się w jakichś ramach czasowych mieścić i stresować czy ktoś poza mną zdąży przetestować czy tylko ktoś przetestuje a ja napiszę rece nie widząc produktu na oczy ;D... Do tego sporo firm nie lubi chyba naszych recenzji albo po prostu nie ma sampli danego produktu przeznaczonych na Polskę ;D. Tak też tylko cyklicznie mamy jakieś produkty faktycznie interesujące większość ludzi a większość czasu trafia się po prostu co jest ;)

cena jest trochę z kosmosu tego kusana, ale po woli spada z tego co widać ;D pewnie będzie za jakiś czas w okolicy 140-150 zł...
Odpowiedz
#5
Trochę szkoda z tym hyperxem, bo akurat mają dość ciekawą mychę - Pulsefire Surge na 3389 podobną do zowie AM.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.