• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkładka pod zowie ec1-a
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Zowie EC1-A
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? qck mini, podobną do obecnej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): materiałowa/hybrydowa
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 380mm x ~300mm
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: tak
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? tak
  • maksymalna cena za podkładkę? ~50
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): biurko ma mały rozmiar, gdy stoi na nim laptop wolnego miejsca od krawędzi biurka do laptopa jest ~380mm. tą która mnie interesuje cenowo jest DreamMachines Pad L, niestety jest ona za duża
Odpowiedz
#2
Polecam Roccat Kanga. Jest w różnych wymiarach, świetny materiał. Albo cienką Logitech G240, tylko jest droższa.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#3
Natec m12 midi wydaje sie dobrą opcją tylko za duza o jakieś 2cm ale problemem to nie powinno być
Odpowiedz
#4
Mam ją u siebie, całkiem dobra podkładka, tylko z obszyciem jak lubisz. Ale zdecydowanie lepszą jest Kanga.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#5
weź Roccat Kange w wersji mid http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...cat-kanga/
Odpowiedz
#6
Dziękuje za odpowiedzi, jednak skończy się to tym, że kupię DM Pad L i po prostu obrócę podkładkę o 90 stopni. Proste rozwiązanie tylko czasami brakuje kilku szarych komórek, żeby od razu na nie wpaść :D
Odpowiedz
#7
haha noo ja myślałem, że 320 to max ;p to nawet nei zaproponowałem takiego rozwiązania :<
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.