• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kupię] Intel i5-6400
#11
Jeśli nadal jesteś zainteresowany kupnem procesora, najlepiej skontaktuj się ze mną za pośrednictwem maila.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#12
Poleciał.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
Jak już o procku mowa to,
http://forum.pclab.pl/topic/1247711-i5-4590/

Jest sens pakowania się w to ?
Odpowiedz
#14
Wszystko zależy od tego w jakiej cenie jesteś w stanie nabyć i5 5675c.
Biorąc pod uwagę cenę płyt Z97, zdecydowanie lepiej dozbierać do 8600K + Z370.
Z tym, ze płytę na Z370 należy wybierać z głową - http://www.overclock.net/forum/attachmen...ntid=99753
Modele z rozsądną sekcją zasilania kosztują od 600 zł wzwyż.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#15
Jak już temat o procesorach, to @plagocki jakiego coffee lake kupiłeś? I jakie temperatury na jakim chłodzeniu i na jakim OC?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#16
Wybrałem 8600K wraz z bardzo przyzwoitą na pierwszy rzut oka płytą ASrock Z370 Extreme 4. Wybór platformy był podyktowany pełną kompatybilnością z systemem macOS High Sierra - z założenia będzie to wyłącznie hackintosh. W przypadku gdybym składał system pod Windowsa, zdecydowanie wybrałbym jednakże Ryzena 7.

Prawdę powiedziawszy nie miałem jeszcze czasu bawić się w OC, wrzuciłem mu jak na razie mnożnik x46. Przy napięciu dobieranym z automatu i na wyjątkowo budżetowym chłodzeniu be quiet! Pure Rock Slim temperatury nie przekraczają 75 stopni. W przyszłości mam zamiar zainwestować w Krakena (wyłącznie z powodu, iż przypomina mi komputer HAL9000 z Odysei kosmicznej) i najprawdopodobniej wykonam delid procesora - wtedy dopiero będę mógł bawić się w podkręcanie na poważnie.
IBM Model M Space Saving Keyboard
Odpowiedz
#17
Swoją drogą, mam problem z płytą główną, albo z jej brakiem.
Planowałem zrobić OC na Z170, lecz zupełnie nie wiem którą wybrać - Tomahawk trzyma cenę.
Najrozsądniejszym wyborem byłoby zakupić ASRocka z serii Hyper, niemniej jednak dostępność niczego nie ułatwia.
Jedyna płyta z rodziny Hyper która wisi na Alledrogo, to Fatal1ty H170 Performance - wręcz stworzona do OC poprzez BCLK - z czystym sumieniem zakupić?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.