• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odświeżenie lapka, a może nowy pecet?
#1
Hello, znajdą się chętne osoby na forum chcące podpowiedzieć mi jak zabrać się za "odkurzenie" laptopa? Jakieś reinstalle sterowników/formaty/czyszczenie mechaniczne/zamiana komponentów na lepsze np. lepsza karta graficzna itp. Wieczorkiem napisałbym, jaki dokładnie mam sprzęt i z czego się składa. Wiem, że mój lapek mimo że już 3-letni to pewnie nadal ma potencjał. Ale też może jakaś mądra głowa podpowie mi, że za 2 kafle złożę pecka dużo lepszego niż mój lapek?

Wiem, że mogę o to zapytać na forach benczmarków, pecelabów itp. Chciałbym jednak spytać Test-Gear, czy znacie się na temacie :)
#2
napisz do kolegi na FB - https://www.facebook.com/nieidealny.plk/ on bardziej w takich tematach ogarnia
#3
Dzięki za namiar, napisać "Siema, piszę od Hya z portalu test-gear, mam sprawę..." ? :D
#4
na pewno Ci odpowie co byś nie napisał ;D

napisz, ze kontakt od nas masz i już będzie wiedział ;)
#5
Napisałem na tamtejszym forum, dzięki Hya za namiar :)
Przy okazji, orientujecie się w opłacalności zakupu pecetów poleasingowych?
Tak dla przykładu ten poniższy to chyba petarda? http://www.sck.pl/product/HP-Compaq-8100...?id=104866
#6
imo to się kompletnie nie opłaca, nawet nie wiesz jakich firm dostajesz podzespoły... przykładowo obstawiam zasilacz modecomu albo inny szrot.... unikaj
#7
Pewnie uderzę finalnie w i3-8100 z geforcem 1060, wrzucę 8gb ramu, około 3000zł do poniesienia.
Ale bardziej jednak boli mnie monitor - wydawać kafla po to, żeby mieć odświeżanie 144Hz :(
#8
W takiej sytuacji lepiej znaleźć fachowca i złożyć nówkę wypasioną stacjonarkę ;)
#9
niezły odkop ;)
PC>laptop zawsze w kwestii opłacalności
jeśli mobilność nie jest dla osoby wyznacznikiem to tylko PC
#10
Ja mam lapka do gier ale średnio się sprawdza
Lepiej zainwestować w PC, chyba że podróżujesz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.