• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do overwatch claw grip
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: A4 Tech Bloody V8m (wcześnie  Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 z której byłem MEGA ZADOWOLONY i chciałbym w coś podobnego do tego modelu celować)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:  szczerze powiedziawszy nie wiem ponieważ ta myszka wymaga jakieś głupiej aplikacji do ustawienia DPI ale chyba 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia (4,5 w overwatch)
  • czułość w Windows: 7/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 35 cm 
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Overwatch
  • jaką masz obecnie podkładkę: STEELSERIES QCK MASS CZARNA 320X285MM
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): z bocznych tylko jeden
  • twój budżet:200zł ewentualnie do 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz:claw grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1-3-1
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a:j prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni - 20,5cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: myśle że nie stanowiłoby to problemu
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: tak na prawdę myszka za 50 zł to śmiech na sali i nie wiem czemu to zrobiłem
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): myśle że warto żeby była jak najbardziej symetryczna.
Odpowiedz
#2
podobna do ie jest mm530
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...use-mm530/

myślę, że by Ci siadła ;)

nie od teraz wiadomo, że te myszki po 50 zł to strata kasy ;D
Odpowiedz
#3
nie pdooba mi sie ze myszka jest bardzo asymetryczna, no i generalne wizualnie też nie powala także podziękuje, myślałem o dopłaceniu troszke i wzięciu Zowie FK2, no ale moze ktoś zaproponuje jakąś tansza alternatywe.
PS popełniłem błąd w opisie. Mój sposób trzymania myszki to tak na prawde połączenie fingertripu z claw gripem. Jest zdjecie w załączniku. Posiadam tylko 5 miejsc kontaktu z myszką i są to jedynie palce.

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5B50A54F
Odpowiedz
#4
no pisałeś ze chciałeś jak IE 3.0 z której byłeś zadowolony ;) a ona jest właśnie bardzo, bardzo podobna do mm530, ie 3.0 też nie jest symetryczna...

no ale jak chcesz symetryka i pod taki chywt jak pokazałeś to powinieneś spróbować DM1 Pro (ok 120 zł), ewentualnie dołóż do dm1 pro s jak wolisz jeszcze lepszy sensor
Odpowiedz
#5
(05-16-2018, 02:08 PM)Hya napisał(a): no pisałeś ze chciałeś jak IE 3.0 z której byłeś zadowolony ;) a ona jest właśnie bardzo, bardzo podobna do mm530, ie 3.0 też nie jest symetryczna...

no ale jak chcesz symetryka i pod taki chywt jak pokazałeś to powinieneś spróbować DM1 Pro (ok 120 zł), ewentualnie dołóż do dm1 pro s jak wolisz jeszcze lepszy sensor

a co uwazasz o tych zowie fk2/1/1+ ? bo wyczytałem gdzieś że jest to bardzo dobra myszka która godnie zastąpiła myszki microsoftu i bardzo mocno sie nad tym modelem zastanawiam, tylko kolejnym problemem jest który z oferowanych rozmiarów wybrać eh... takie trudne wybory :D
Odpowiedz
#6
Myszki Zowie są aktualnie po prostu bardzo nieopłacalne. Są drogie, a posiadają stary sensor, słaby scroll, średnie (i twarde) przyciski (te akurat niektórym się podobają), gdy konkurencyjne myszy kosztujące mniej/tyle samo, mają lepszy sensor, przełączniki Omrony, zazwyczaj również dobry scroll. Zowie to naprawdę ostateczność, gdy tylko i wyłącznie ich mysz nam pasuje.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.