• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze słuchawek
#11
Możesz próbować w equalizerze coś zmienić. Panel od Realtek'a powinien mieć wbudowany, jak nie ma musisz ściągnąć Equalizer APO. Tyle że taka jest natura tych słuchawek to są typowe V'ki(czyli grają w planie V uwydatniają niskie i wysokie tony a średnica jest schowana). Najlepszym rozwiązaniem są słuchawki grające równo. Tutaj nawet jak dokupisz źródło ciężko będzie zmienić ich charakter. Są to po prostu funowskie nauszniki, ja osobiście nigdy nie rozumiałem tego hype'u do gier z nimi związanymi :). Oddaj :).

możesz spróbować kupić używane AKG K550(ja takie kupiłem i są petardyczne do gier, też używane) https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-akg-...30a366c072

Albo https://www.ceneo.pl/46913951 w CS się sprawdzą bardzo dobrze

czy też https://www.ceneo.pl/2812508 s funkcją S-logic które mają generować scenę przestrzenną a nie tylko na szerokość

Ludzie też polecają SOUNDMAGIC HP150 ale o nich się ine mogę wypowiedzieć

Wszystko to pozycję zamknięte które uważam za dobre słuchawki. Z otwartych można znaleźć coś taniej. Ewentualnie z tańszych to właśnie SHURE SRH 440 czy ISK HD9999

Tylko do nich przyda się jakieś źródło w perspektywie :)

Tylko właśnie ty chcesz mikrofon i tu jest problem bo hesdsety tak naprawdę średnio nadają się do gier FPS gdzie chcesz grać na słuch :). Zauważ że ludzie którzy sreamują często nie używają słuchawek dedykowanym graczom, tylko właśnie sprzętu typowo audio :). Albo spróbować z Sennheiser GSP 350. Sennheiser to marka typowo muzyczna więc akurat ten produkt może być ok. :)
Odpowiedz
#12
Przyznam, że zdążyłem się już przyzwyczaić do Hyperx Cloud II. Pierwsze wrażenie pozostawiało trochę do życzenia, ale po paru dniach jestem w stanie zlokalizować źródło w dźwięku w grze. Wymaga to chwilowego skupienia, czasem nawet odwrócenia się, by odgadnąć w którym miejscu był przeciwnik.

Mimo to chciałbym dokupić kartę dźwiękową. Słyszałem i czytałem o Audiotrak Prodigy Cube, ale w sobotę przy okazji odbioru myszki pracownik X-Komu polecił mi Creative Sound BlasterX G1. Dla mnie bajka, bo różnica w cenie raptem dwie stówki. Nada się ten soundblasta?
Odpowiedz
#13
bo pracownicy w x-komie i nie tylko mają więcej mamonki jak sprzedadzą sprzęcik Creativa ;)

lepiej zostań przy Cubie, bo ten Creative to taka integra trochę.
Odpowiedz
#14
Uderzam w Creative Sound BlasterX G1, dam feedback za parę dni (:
Odpowiedz
#15
Miałem to. Trochę lepsze od tego co miałem na integrze MSI Z170 Gaming jakieś tam. Do Hyperow raczej mało przydatne.
Odpowiedz
#16
Dźwięk - sama karta w tej cenie chyba niezła, słychać ogromną różnicę w słuchaniu muzyki, za tą cenę jestem bardzo zadowolony.
CS GO - pod moje Hyperx Cloud II to powiem, że tak średnio. Jedynym wariantem poprawiającym słyszalność sceny i pozycjonowanie to tryb Scout Mode. Żadne inne ustawienia/setupy nie dawały zadowalającej poprawy.

Oddaję chmurki, w to miejsce zamówić ISK HD9999?
Odpowiedz
#17
Wleciały ISK HD9999. W połączeniu z DAC Creative soundblasterx G1 to jest bajka. Wszystko spełnia moje oczekiwania, scena idealna, dokładnie mogę zlokalizować odległość + czy coś jest za mną lub przede mną i dodatkowo góra-dół. Same strzały i wybuchy nie zagłuszają kroków tak bardzo jak przy Hyperx Cloud II.  Nie ma problem ze słyszalnością. Pod CS GO - 10/10, po prostu rewelacja.

A komfort - iski są dużo lżejsze, mniej cisną, są wygodniejsze. Po chmurkach czułem dyskomfort po około 2 godzinach, w iskach siedzi się bardzo przyjemnie.
Odpowiedz
#18
No i cacy :)
Odpowiedz
#19
(05-18-2018, 08:39 PM)Skill napisał(a): Wleciały ISK HD9999. W połączeniu z DAC Creative soundblasterx G1 to jest bajka. Wszystko spełnia moje oczekiwania, scena idealna, dokładnie mogę zlokalizować odległość + czy coś jest za mną lub przede mną i dodatkowo góra-dół. Same strzały i wybuchy nie zagłuszają kroków tak bardzo jak przy Hyperx Cloud II.  Nie ma problem ze słyszalnością. Pod CS GO - 10/10, po prostu rewelacja.

A komfort - iski są dużo lżejsze, mniej cisną, są wygodniejsze. Po chmurkach czułem dyskomfort po około 2 godzinach, w iskach siedzi się bardzo przyjemnie.

Miałem dokładnie takie wrażenia co ty, po przesiadce z cloudów. Mam nadzieję, że ci długo posłużą i ustrzelisz nie jednego flick'a Pozdro
Odpowiedz
#20
@skill
nie żebyśmy tego za każdym razem nie powtarzali jak ktoś uparcie pod csa chce hyperx brac... ;p
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.