• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do gier i muzyki do 250 zł
#1
Witam serdecznie, poszukuję słuchawek uniwersalnych, które poprawiłyby komfort w grach pokroju CS:GO, a jednocześnie nadawałyby się do słuchania muzyki różnego rodzaju. W pierwszej kolejności myślałem o SteelSeries Siberia V2 (wersja bez podświetleń), ale nie jestem jeszcze w 100% przekonany.

Wzór
  • jakie obecnie używasz? Panasonic RP-HT161 (nie narzekam specjalnie), rzadko Creative Fatality HS-800 (pożyczam do BFa 3 od kumpla, doceniam - w okolicach 100 zł wypas, ale poszukuję czegoś lepszego)
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ? integra ALC 887 w jednym stacjonarnym
     - jeśli tak – to jakiej? na drugim stacjonarnym kompie ASUS XONAR U3 i ta sama integra ewentualnie 
     - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? nie planuję
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) gry i muzyka po równo
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rock, filmowa, z gier
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 250 zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? po równo
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? mogą być nawet otwarte, jeśli byłby lepszy dźwięk pod kątem muzyki
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? raczej dalej
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): wokół uszne, z dynamicznym basem, który nie zagłusza pozostałych pasm, z przyzwoitymi średnimi tonami i wyrazistymi wysokimi, o ile to możliwe przy tym budżecie, raczej nie grzejące głowy przy długim użytkowaniu
Liczę na Waszą pomoc. ;)
Odpowiedz
#2
Hej, w sumie to powinieneś wybrać Kingstone HyperX Cloud (ok 279zł, czasami bywają gdzieś na promocji po 259zł) ewentualnie najtaniej to Superlux HD681 Evo mk2
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź. Co do HyperX'ów, to ma je kolega i nie bardzo mi podpasowały, natomiast Superluxy po przeczytaniu Waszej recenzji nie bardzo odpowiadają moim oczekiwaniom.

A co w kwestii Pioneer SE-A1000? Polecane u Was do 300 zł, a nie ma ich recenzji, stąd posiłkowałem się innym portalem: http://mobilnyswiat.com.pl/recenzja-pion...krol-sceny


Jeśli faktycznie jest tak, jak w tej recenzji, to czy nie warto dołożyć odrobinę na takie słuchawki? Dodam, że mam bardzo dużą głowę, więc z dopasowaniem nie powinno być żadnego problemu.
Odpowiedz
#4
one są dosyć jasne, wiec raczej słuchawki głównie do grania w twoim wypadku. No chyba, ze bez głębszych basów przeżyjesz ;) wtedy warto.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.