• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300 zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Rival 310(Słaba bardzo.)
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
  • czułość w Windows:6/11
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400 dpi
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 45 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Cs:go(głównie), lol, fortnite.
  • jaką masz obecnie podkładkę:A4tech x7 500MP
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak, używam
  • twój budżet:300zł (Mogę dopłacić np do zowie ec2-b jeśli się opłaca.)
  • jaki chwyt stosujesz:Palm grip?
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):18cm
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Przyciski są fatalne, w jednym egzemplarzu latają, w drugim cięzko się jeden klika drugi lekko i na odwrót.
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Mam na oko Zowie ec2-b i moje pytanie brzmi, czy ktoś z was ma, czy poleca, jak jakościowo itp. 
Odpowiedz
#2
do lola myszki zowie to nie jest najlepszy pomysł, Ty może weź Logitech g403
Odpowiedz
#3
Dlaczego nie najlepszy pomysł?, logitech ma bardzo sztywny kabel. Zbytnio mi to nie pasuje, ponieważ mam małe biurko. Wie ktoś coś o zowie ec2-b co i jak?
Odpowiedz
#4
Zowie mają twarde switche. Wziąłbym G403/dopłacał do Rivala 600.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#5
Co masz na myśli twarde switche?, o co z tym chodzi. Logitech g403, ma twardy kabel który mi średnio odpowiada. Może Zowie ec2-b mają inne switche. Tak btw też masz problem z rivalem 310 w sensie słabe przyciski itp.
Odpowiedz
#6
Zowie są obecnie najbardziej przepłaconymi klikaczami.
Pod głównymi przyciskami Zowie znajdują się przełączniki Huano, które przyjęły opinię znamiennie twardszych switchy od popularnych Omronów (Logitech, Roccat, Razer etc.).
W każdym razie, jest to aspekt plasujący się w preferencji, aczkolwiek do MOBA nigdy nie były polecane, stąd post Hya.
Powłoka EC2-B jest ciut inna od poprzednika - wersji "A", mniej matowa.
Scroll jest dosyć przeciętny, czasami słyszy się zarzuty, że wręcz słaby pod ścianą konkurencji - dla mnie nie nie był niczym szczególnym, mogło być lepiej, zwłaszcza iż znacznie tańsze myszy mają po prostu lepszy.
Najważniejszym problemem jest "Coil whine issue", który po dziś dzień zdarza się partii "B", mysz po prostu piszczy.

Wracając do Twojego kredo, nie wiem czy EC2-B nie będzie za mała.
Propozycji masz naprawdę sporo, począwszy od bezprzewodowego G403.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Ja osobiście nie miałem żadnych problemów z Rivalem 310, również nie słyszałem, żeby ktoś owe miał, przełączniki działały bardzo dobrze.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#8
Myslę nad tym rivalem 600/g403 wireless. Co byście wybrali?
Odpowiedz
#9
Może wadliwa partia, bo miałem aż 4 sztuki z gwarancji i za każdym razem coś z przyciskami jaki myślicie? Chyba, że to wina sklepu :) (MORELE.COM)
Polecacie jakieś sklepy z tego typu sprzętem mające NOWY SPRZET OD PRODUCENTA?..
Odpowiedz
#10
Ja osobiście większość moich produktów mam z RTV Euro AGD i tylko raz trafiłem wadliwy egzemplarz (kiwający się scroll w G403 wireless), od razu oddałem i dostałem dobry, choć samego sklepu nie lubię, to na wadliwe egzemplarze narzekać nie mogę ;>
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.