• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Sensei 310
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
    SS Sensei 310
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
    SteelSeries QcK Guild Wars 2 Mouse Pad (Logan Edition)
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
    Chyba materiałowa/hybrydowa, ale zdaje się na Was
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 
    Duża
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
    Nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
    Szybką(taką polecacie przy recenzji Senseia)
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
    Tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
    100-150zł


    Hej,Na początek to dziękuje, dzięki Waszej recenzji zakupiłem Senseia i jestem bardzo zadowolony ;)Do rzeczy, potrzebuję podkładki obecna(w/w) jest już bardzo stara i z tego co się orientuje jest ona wolna, a do mej myszki polecana jest szybka. Gram głównie w Fortnite, więc przydałby się jakiś złoty środek między szybkością i kontrolą/feedbackiem. Gram na 800 cpi i dość małej czułości w grach(stopniowo staram się zmniejszać czułość).Zobaczyłem Wasze zestawienie podkładek i w sumie spoko kupuje Zowie G-TF Rough, ale problem. Nie jest dostępna. Doszedłem do wniosku, że ta tabelka zbytnio nie jest aktualizowana. Więc można by rzec, że szukam czegoś jak w/w Zowie, cyferki w tabelce robią wrażenie. Chyba, że na podstawie powyższych odpowiedzi poszukuje czegoś innego i nawet o tym nie wiem? Dlatego wychodzę z zapytaniem do Was, a raz już zaufałem i nie żałuje ;)
Odpowiedz
#2
wiesz to jest tak, że w zależności w to co się gra to albo wolniejsze albo szybsze pady są lepsze. Pod CS, taki Qck/taito/GSR są idealne, ale do szybszych gier już nie muszą być... do fortnite to spokojnie coś średniego/szybkiego lepiej się sprawdzi. Jako, że nei miałeś za bardzo do czynienia z innymi podkładkami to na wstępie bym Ci polecił DM Pad (masz 3 rozmiary do wyboru, weź taki jak Ci pasuje, imo najlepsze są te ogromne XL/XXL żeby móc sobie też klawke na tym położyć).
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie, już zamówiona. Wybrałem XL ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.