• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2
#61
(07-25-2018, 12:04 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Moim zdaniem nausznice msr7 wyglądają na zdecydowanie mniejsze i płytsze od tych z HM5, przy okazji nausznice z Hyperx Cloudów również są dość płytkie.

Właśnie dlatego mnie to dziwi :). Bo jak pamiętam HyperX one były płytkie i dość twarde. Muszle w MSR7 są mniejsze ale są inaczej profilowane w środku. To tak jakby ucho wchodziło do wnetrza pada. Można powiedzieć że okrywają całe ucho(które też mam spore :) ). Plusem jest to że przetwornik jest umiejscowiony pod kątem. Coś jak w serii AD od ATH.

(07-25-2018, 12:15 PM)akatrosh napisał(a): Te MSR7 mnie kuszą, tylko, czy na pewno nie będzie ucisku? Jest to dla mnie priorytet, niestety nie mam nigdzie w okolicy miejsca gdzie mógłbym to sprawdzić, najlepiej jeżeli znalazłby się ktoś, kto miał i je, i HX Cloudy, bo te na pewno mi odpowiadają w tej kwestii.

Tak się składa że je mam, tylko muszę pojechać do domu i sprawdzić jak będzie na głębokość :). W domu będę po 16... koło 17 sprawdzę napiszę. :).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2 - FreeQ - 07-25-2018, 12:40 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.