• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2
#71
Ja chodzę w nich po mieście, sklepie i nie mam z nimi żadnych problemów :). Tłumienie na bank lepsze niż w AKG K550
Odpowiedz
#72
Mam ostatnie pytanie, czym się różni wersja MSR7NC, od np. MSR7BK? I czy warto dopłacić jeżeli będzie taka możliwość?

@edit Z tego co wyczytałem, chodzi tylko o funkcję redukcji szumów. Coś jeszcze poza tym, czy tylko to?

@edit2 Swoją drogą, czy to, że pałąk który sam się dostosowywuje do głowy (np. ten w K702) jest dla mnie dużo wygodniejszy, wynika z tego, że nie umiem odpowiednio dostosować pałąku w np. K550, czy może to wynikać z czegoś innego?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#73
NC mają aktywną redukcję chałasu
Odpowiedz
#74
Ja się dalej dziwię że AKG K550 są niewygodne dla Ciebie. Dla mnie są to jedne z najwygodniejszych słuchawek ever :). K702 ma taką różnicę że ich praktycznie w ogóle nie czuć :) bo otwarte.

Tylko wracając do podstaw tematu. Jakie będzie GŁÓWNE przeznaczenie słuchawek?
Odpowiedz
#75
Niekoniecznie niewygodne, tylko po prostu bolą uszy po dłuższym użytkowaniu ;/
No i irytuje to, że ucho nie jest "swobodne" jak np. w HX które testowałem w sklepie.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#76
(07-26-2018, 08:28 PM)akatrosh napisał(a): Niekoniecznie niewygodne, tylko po prostu bolą uszy po dłuższym użytkowaniu ;/
No i irytuje to, że ucho nie jest "swobodne" jak np. w HX które testowałem w sklepie.

Dobra ale jeszcze raz. Co ma być tematem przewodnim? Gry? Muzyka?

ATH MSR7 maja poziom wygłuszenia na poziomie HyperX może nawet trochę lepszy(idąc z pamięci)
Odpowiedz
#77
Gry. Już praktycznie jestem zdecydowany na te MSRy, ale z tyłu głowy ciągle się boję, że będzie ten sam problem co przy K550 ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#78
(07-26-2018, 08:49 PM)akatrosh napisał(a): Gry. Już praktycznie jestem zdecydowany na te MSRy, ale z tyłu głowy ciągle się boję, że będzie ten sam problem co przy K550 ;_;

Napisałem ci na PW że mogę ci je sprzedać z możliwością zwrotu(jeżeli będą złe i ci nie pasować, mogę nawet wystawić na allegro i zawrzeć taką opcję :) ).

Do gier zamknięte:
AKG K550 - świetnie scenicznie na szerokość i głębokość. Świetna detalika i separacja.
SHURE SRH940 - To już słuchawki grające jasno, na szerokość większa scena niż w AKG K550 ale mniejsza w głębi, detaliczne potwory! Do 1000zł chyba najlepsze do gier(subiektywnie biją nawet AKG K702 czy ATH AD700X) mają 1 wielką wadę, konstrukcja na osi czasu. Moje mają łącznie ponad 4 lata(a kupiłem je jak miały już ponad rok na allegro). Wypustki na pałąku nie dość że zdarte to wbijają się w głowę, średnio co 30 min muszę się drapać. Dodatkowo tandetny plastik który "skrzeczy"(od jakiegoś roku) przy nakładaniu, ruchu głową i przy tym jak mówię. Jest to u mnie miłość do tych słuchawek(i nigdy ich nie oddam!) ale i jednocześnie nienawiść!
ATH MSR7 - najmniejsza scena z nich wszystkich(ale jak na forme kompaktową dalej bardzo dobra) ale separacja planów obłędna i świetnie wychwytują ciche dźwięki.
Są jeszcze Beyerdynamic DT770 czy DT150 o ile te pierwsze dla mnie wręcz plują basem o tyle te drugie mają bardzo dobre opinie, obie pary wygodne ale nie wiem czy DragonFLy Black sobie z nimi poradzi.

Otwarte: Hmmmm...
AKG K701/702/Q701 - nie ma co dużo pisać do gier wyśmienite ale znowu ja miałem K701 i z ShanlingUP(też mały grajek ale trochę mocniejszy od DFB) było dobrze i na tym koniec, czułem niedosyt :)
ATH AD700X - to samo co wyżej, z tą różnicą że je bardzo łatwo napędzić w zależności od źródła zagrają lepiej albo gorzej od AKG. W takim sensie że one wcześniej łapią swój limit. Natomiast AKG grają zależnie od tego do czego je podłączysz i z takim Icon HDP już zaczyna się dziać lepiej niz w ATH. Z tym że w grach i tak tego nie uświadczysz :).

Tak naprawdę KAŻDE słuchawki sprawujące się w muzyce sprawdzą się w grach! Nie rób sobie mętliku w głowie bo to bezsensu. Silniki dźwiękowe rządzą się trochę innymi prawami :). Nie chcę się tu rozpisywać ale jak coś masz usłyszeć z danej odległości to właśnie z TAKIEJ to usłyszysz a nie z dalszej. Tutaj chodzi bardziej o to czy w takich grach jak BF będziesz czuł klaustrofobie z takimi słuchawkami jak HyperX czy swobodę w takich jak AKG K702 :).

Tak naprawdę do gier w zupełności już wystarczą takie AKG K240 Studio... idąc dalej zyskujesz małe smaczki które mają minimalny wpływ na rozgrywkę :) . Chyba że mówimy o graniu for fun... to inna bajka :)
Odpowiedz
#79
Jest jeszcze tańszy wariant otwartych Akg - k612 pro.
Odpowiedz
#80
Tak sobie pomyślałem, a co z Arctisami Pro/wersją z Game DACem? Na stronie były opisane jako bardzo dobre pod gry, a jakby nie patrzeć, tylko na tym mi zależy, muszle wydają się być dosyć spore.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.