• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2
#61
(07-25-2018, 12:04 PM)cesarz cyberprzestrzeni napisał(a): Moim zdaniem nausznice msr7 wyglądają na zdecydowanie mniejsze i płytsze od tych z HM5, przy okazji nausznice z Hyperx Cloudów również są dość płytkie.

Właśnie dlatego mnie to dziwi :). Bo jak pamiętam HyperX one były płytkie i dość twarde. Muszle w MSR7 są mniejsze ale są inaczej profilowane w środku. To tak jakby ucho wchodziło do wnetrza pada. Można powiedzieć że okrywają całe ucho(które też mam spore :) ). Plusem jest to że przetwornik jest umiejscowiony pod kątem. Coś jak w serii AD od ATH.

(07-25-2018, 12:15 PM)akatrosh napisał(a): Te MSR7 mnie kuszą, tylko, czy na pewno nie będzie ucisku? Jest to dla mnie priorytet, niestety nie mam nigdzie w okolicy miejsca gdzie mógłbym to sprawdzić, najlepiej jeżeli znalazłby się ktoś, kto miał i je, i HX Cloudy, bo te na pewno mi odpowiadają w tej kwestii.

Tak się składa że je mam, tylko muszę pojechać do domu i sprawdzić jak będzie na głębokość :). W domu będę po 16... koło 17 sprawdzę napiszę. :).
Odpowiedz
#62
Nie ma sprawy, jakoś bardzo mi się nie spieszy, bardzo dziękuję :D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#63
Sprawdziłem. O ile uszy w AKG K550MKII dosłownie lekko dotykają obudowy głośnika o tyle ATH nie dotykają. Muszę docisnąć by to się stało :). Ale za to bardziej dociskaja okolice w koło ucha co powoduje większą izolację :).
Odpowiedz
#64
A promień jakby od środka (środkowy punktu pomiędzy padami), do miejsca w którym się "zaczynają" pady, jest większy, czy mniejszy niż w AKG
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#65
Jeżeli myślę o tym samym to taki sam :) ale sam pałąk jest szerszy w ATH. W sensie po łuku :)

Wysłałem Ci PW
Odpowiedz
#66
Dla pewności jeszcze sprostuję, mam na myśli odległości, które zaznaczyłem tutaj czerwoną linią https://imgur.com/a/O1fPtAK
Dodatkowo, w recenzji na audiofanatyku jest napisane, że są małe muszle i mało miejsca na ucho, więc jak w końcu jest?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#67
licząc od dołu do góry 5,5cm na boki 3,5cm przekątna 5cm. Grubość pada natomiast koło 2cm

Tylko by było jasne. Tutaj budowa muszli jest inna i już tłumaczę :)

1 sama muszla wygląda tak https://imgur.com/ZvYJMFI jest kąt jak widać :)
2 dodatkowo sam pad jest zaprojektowany tak że jego tylna część pozwala na to(a raczej tak powinno się robić :)) https://imgur.com/DsdyX58
w efekcie końcowym pad na uchu powinien opierać się tak https://imgur.com/6TP0XBp gdzie oczami wyobraźni zamiast palców możesz sobie wyobrazić pady :)

co do komfortu ludzie bardziej narzekają na ucisk. I tutaj chciałem już się zgodzić bo na początku jak kupiłem słuchawki bolała mnie żuchwa z lewej strony(zawiasy, uraz z dawnych lat) ale po paru dniach pałąk na głowie się uelastycznił(dopasował) i problem znikł :). Później przeczytałem na necie że te słuchawki, jak się kupuje, na parę dni rozciąga się na pudełku w którym są oryginalnie zapakowane :).
Odpowiedz
#68
Porównując do K550, jakiejś dużej róznicy w przestrzeni dla ucha nie ma, na "szerokość" nawet jest trochę wężej, szczerze mówiąc trochę się ich obawiam, ale z drugiej strony, są bardzo podobne do HyperXów, więc powinno być dobrze, więc chyba po prostu zaryzykuję i je wezmę gdy tylko będę mógł ^^

@edit
Tak teraz się przyjżałem całej sprawie i w sumie, to całe ucho mi się bez żadnego problemu mieści w K550, tylko po prostu musiałyby być jakby głębsze, bo to tam ucho jest uciskane, więc jednak powyższe wymiary są totalnie bezużyteczne i chyba powinno być wygodnie w tych MSRach. Z jakiegoś dziwnego powodu myślałem, że mi się ucho nie mieści w słuchawkach, a tak nie jest ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#69
Dziwnym trafem ucho ma w nich dużo przestrzeni :).
Odpowiedz
#70
Już chyba ostatnie pytanie, jak jest z tym wygłuszeniem? W recenzjach jest napisane, że słabo tlumią, natomiast na ile słabo? Po prostu mało tlumią jak na zamknięte, czy że nie tlumią prawie w ogóle?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.