• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2
#41
Trzeba by poznać co właściwie mają. Bo jak chcesz oddać te AKG to w sumie możesz wracać co ISK HD9999 bo w sumie nie ma co kombinować.
Odpowiedz
#42
Jeżeli się nic nie znajdzie, to zostanę na tych AKG, nie chcę wracać do ISKów po których czasami potrafiła mnie boleć głowa ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#43
Jest jeszcze jedna ważna kwestia o której trzeba wspomnieć. Słuchawki trzeba wygrzac. A te słuchawki są bardzo specyficzne, czytałem nawet recenzję że normują się nawet po 600h :). Zostaw je na parę nocy włączone z jakimś zapętlonym numerem i posłuchaj ich za parę dni :). Albo sprzedaj po jakieś spoko cenie i kup coś co Ci bardziej odpowiada już nie ograniczając się do 1 sklepu :)

Edit: ewentualnie jak masz dostęp do AKG K240 MK II to przy obecnym źródle możesz brać :)
Odpowiedz
#44
Trochę źle się zrozumieliśmy, bo faktycznie, źle się określiłem. Nie przeszkadza mi sposób w jaki grają po prostu kwestia tego, że jednak wolałbym zamkniętą konstrukcję, bo okej, jak są jakieś dźwięki w grze, to nie słyszę niczego z zewnątrz, ale np. sobie biegnę w pubgu, nikt nie strzela etc. to potrafię np. kosiarkę zza okna usłyszeć.
K240 MKII są dostępne, ale jak będzie z wygłuszeniem w półotwartych?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#45
One są pół-otwarte z nazwy. Tak naprawdę są otwarte :)

Powiem tak, z zamkniętych które ja jestem w stanie Ci polecić i przerabiałem to podając w subiektywnej kolejności od dołu do góry.

ISK HD9999 - SHURE SRH 440 - Ultrasone hfi 580 - AKG K550
Odpowiedz
#46
A wiesz może jak z tymi AudioTechnicami A550Z? W sensie jak z ich komfortem? Bo jeżeli średnio w porównaniu do K702, to zostaję przy AKG ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#47
Nie wiem bo miałem tylko AD700X. Musisz poczytać ma ten temat, porównać wymiary itp. Co do swoich słuchawek, mogę powiedzieć że musiałem wykonać moda w postaci założenia gumki na te 2 uchwyty bo było za luźno. Tylko widzisz to zależy też od samej głowy, bo ktoś z większą bania nie powinien mieć problemów. Dodatkowo zamknieta konstrukcja powinna bardziej ściskać głowę... powinna :)
Odpowiedz
#48
Mam dosyć sporą banię, boję się właśnie że będą za mocno ściskały
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#49
Ty to w sumie mogłeś HM5 spróbować sobie, tylko w euro ich nie ma ;/
Odpowiedz
#50
Przeżyłem wczoraj dosyć ciężki szok. Myślałem, że to kwestia tego, że słuchawki są zamknięte, jednak nie. Wczoraj z ciekawości w media markt, przymierzyłem sobie HX Cloudy i ku mojemu zaskoczeniu, moje ucho nie jest tam uciskane i jest swobodnie, a nie tak jak w K550, mocny ucisk i ból uszu (w ISKach to samo). Teraz to już nie wiem co robić, chyba muszę gdzieś K550 sprzedać, tylko, co sobie kupić? W K702 tego ucisku nie było, ale otwartych już nie chcę ;/
Też nie oszukujmy się, nie jestem jakimś audiofilem, ledwo czuję różnicę pomiędzy ISKami a AKG, więc nie musi to być coś z jakąś super jakością dźwięku, tylko żeby było wygodnie i zamknięty układ.
Myślałem o tych sennheiserach (599, 579, 569, 559, 380 Pro, kompletnie nie ogarniam tych ich modelów), bo wydają się mieć spoko kształt pod moje ucho.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.