• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2
#31
To może zróbmy inaczej i powinieneś być zadowolony. Jako że jesteś graczem PUBG i zależy ci na pozycjonowaniu kup te słuchawki http://allegro.pl/akg-k550mkii-profesjon...79089.html (tutaj patrzę pod kątem ceny, ale widzę w komentarzach że parę osób kupiło te słuchawki u niego i jest 5.0 no i gwarancja EU). Te słuchawki z DFB to jest WSZYSTKO czego ci potrzeba by się pięknie zgrały. Sam używam 1 AKG K550 MKI i powiem szczerze że są świetne. Jakbym miał je porównywać do ATH700X(co jest głupie bo są otwarte a K550 to zamknięta konstrukcja) to większa scena jest oczywiście w ATH, co nie zmienia faktu że w 550 jak na zamknięte jest mała, wręcz przeciwnie scena jest i ma się bardzo dobrze dodatkowo jest ładnie kreślona w wszystkich kierunkach. Natomiast precyzja w lokalizowaniu źródła moim zdaniem jest po stronie AKG K550. Obie pary ladnie podkreślają średnice i wysokie tony, bas jest ale to wszystko nie są to słuchawki dla bassheadów.

Mi osobiście w FPSy takie jak Arma, Squad, Insurgency, BattleField, TheHunter Call of The Wild lepiej się gra w AKG K550. Natomiast jak siadam do gier RPG nakładam ATH. Ostatnio właśnie sobie pogrywam w Kingdom Come Deliverance :).
Odpowiedz
#32
Zrobiłbym tak, gdybym nie posiadał ogromnego bonu do tego przeklętego sklepu, gdzie K550 MKII kosztują 900zł, więc zostanę cjhyba przy K702 ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#33
co to za sklep :D? a nei pytales ich czemu k550 tyle u nich kosztuja :D ?
Odpowiedz
#34
Za taką kasę są sprzedawane AKG K550 MKIII które różnią się tylko odpinanym kablem. Wiesz po prostu boję się że nie będziesz zadowolony z głośności w K702. To są słuchawki które grają tym lepiej im wyższej klasy jest źródło. I jak pisałem z DFB będzie tylko dobrze i aż dobrze.... może inaczej to idealne źródło by zacząć przygodę z tymi słuchawkami :). Ewentualnie możesz sprawdzić jak zagrają z tym FiiO co masz. Ma chyba lepszy wzmacniacz słuchawkowy niż DFB ale sam układ nie jest tak przestrzennym i jasny jak DFB. Chociaż z drugiej strony te słuchawki wymuszają scenicznosc więc kto wie... może też być bardzo spoko.
Odpowiedz
#35
Najgorszy sklep z elektroniką na świecie, tak zwane Euro RTV. Na pytanie o cenę tych K550 dostałem odpowiedź, że rabat mogę dostać przy zakupach za ponad 3000 xDDDD
Co do tej głośności, to wątpię że będą grały na tyle cicho, że mi nie będzie odpowiadało, nie korzystam z bardzo wysokiej głośności, więc chyba zaryzykuję po prosstu to DFB
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#36
Po zakupie doszedłem do wniosku, że audiofilem nie jestem i nie będę xD Szczerze mówiąc, nawet tej sceny jakoś nie czuję, dźwięk faktycznie jest trochę inny, ale ciężko mi jakoś wskazać różnicę w jego jakości. Jedyną zauważalną zaletą jest ich lekkość i fakt, że jest dużo miejsca na ucho szczerze mówiąc xD. Myślę jednak o zmianie na jakąś zamkniętą konstrukcję, znalazłby się do 400-500 (ew. 600) coś z zamkniętym układem, ale równie komfortowe (lekkie i sporo miejsca dla ucha) już z mniejszym nastawieniem na samą jakość (im taniej tym lepiej ^^)?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#37
A jakie w końcu kupiłeś? FiiO do scenicznych źródeł nie należy. Ale w grach nie tylko scena jest ważna ale i separacja czy precyzja :). I znowu z tego sklepu? Czy może tym razem już masz większe możliwości?

https://m.olx.pl/oferta/sluchawki-akg-k5...tobtJ.html jak się nie boisz używek. Możesz zapytać gościa czy ma wszystkie papiery od nich i czy wyśle za pobraniem albo aukcja allegro :). Ja kupiłem swoje K550 też używane bo MKI już się nie kupi :(
Odpowiedz
#38
W używki nie chcę się pchać. Kupiłem AudioQuesta. Niestety, znowu ten marny sklep, bo tylko 100zł zwrócone będę miał do ręki, a reszta wróci na tę kartę podarunkową z pieniążkami, którą płaciłem. Jak już mówiłem, nie zależy mi najbardziej na jakości, bo nawet nie jestem w stanie jej poczuć (ale bez przesady, żeby nie grały jakoś totalnie drewniane), głównie chodzi o sam komfort. Myślałem o tych Audio Technicach co wcześniej, ale nie mam pojęcia jak u nich z komfortem.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#39
https://m.euro.com.pl/sluchawki/soundmagic-hp150.bhtml zobacz czy są w stanie Ci to sprowadzić. A jak nie to beyerdynamic dt 770 pod DFB 32Ohm pod FiiO możesz pomyśleć o 80Ohm ale wtedy ostro będzie trzepac bassem :)
Odpowiedz
#40
Jestem praktycznie w 100% pewien że mi tego nie sprowadzą, już kilka razy pytałem o coś takiego i zawsze odpowiedź w stylu "jak będzie dostępne to będzie, a jak nie to nie, nic nie wiemy i nic nie poradzimy". FiiO to już sprzedane, zostaję na AudioQuest, nie będę się już w to bawił :D
Tych Beyerów też nie mają, mają tylko te:
Beyerdynamic DT 880 Edition 600 Ohm
Beyerdynamic DT 990 Edition 600 Ohm
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.