• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z AKG do E10K Olympus 2
#11
Niech Cię nie zmyli wymiar tego USB DAC jest mały ale ma sporo mocy. Przeczytaj recenzję na Audiofanatyku. Z AKG K612 da sobie radę, a i z AKG K702 nie będzie źle.... Ale seria AKG K701/702/Q701 są ogólnie ciężkie do napedzania. To są jedne z tych słuchawek gdzie za źródło trzeba zapłacić 4x tyle co one same są warte by wykrzesać z nich moc. Sam miałem AKG K701 które ogólnie uważam za lepsze słuchawki od ATH AD700X Ale sprzedałem właśnie dla AD700X bo o wiele prościej je wysterowac. I o ile z Shanlingiem UP grały dobrze(mowa o AKG) o tyle ATH grają lepiej. Różnica na korzyść K701 zaczynała się przy użyciu Aune X1S a miodnie już było przy Icon HDP.

Kolejną kwestia jest to że my tu mówimy o grach a nie muzyce. I tutaj nawet jakbyś podłączył AKG K702 do DraggonFly Black będzie dobrze. No ale może jednak bezpieczniej będzie przy AKG K612.

Na bank DRF będzie lepszą opcją niż FiiO 10 do gier. Minus taki że nie masz pokrętła :(I
Odpowiedz
#12
Trochę boję się tego otwartego układu, jeżeli faktycznie tak mało wygłusza. Szczerze mówiąc, nie wierzę w to, że obniżą cenę K550 MK II, ale spróbuję.
Jeżeli chodzi o zamknięty układ, to nic innego niż K550 raczej nic innego nie wchodzi w grę?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#13
Brainwavz HM5, w nowej wersji 2017 jedynym problemem jest dość oszczędny bas, ale e10k ma akurat możliwość podbicia basu. Jedynie co mi się nie podoba, to wzrost ceny z 450 zł do ~600 zł wraz z wejściem nowszej wersji.
Cytat:Na bank DRF będzie lepszą opcją niż FiiO 10 do gier.
A to dlaczego? W grach większe znaczenie ma detaliczność brzmienia i scena, niż naturalność i nasycenie dźwięku.
Odpowiedz
#14
Niestety, mój upośledzony sklep ma małą pulę i nie ma tych HM5, a szkoda mi tego bonu na kilka stówek i chciałbym kupić u nich ;_;
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#15
Obstawiam że sklep sam nie do końca wie co ma https://www.ceneo.pl/42922101 AKG K550MKII można mieć za 700zł. Natomiast cena MKIII to właśnie koło 900zł różnica w odpinanym kablu(w końcu).

Co do zamkniętych AKG K550 do 1000zł są najbardziej przestrzenne. Ewentualnie SHURE SRH 940. SHURE bardziej analityczne niż muzyczne ale troszkę mniejsza scena. AKG świetny balans między analitycznością a muzykalnością no i troszkę większa scena. Natomiast jeżeli chcesz usłyszeć przysłowiowe "pierdnięcie bąka" analityczne słuchawki lepiej się tu sprawdzą.

Tylko jedna bardzo ważna kwestia... mówimy o grach które dźwiękowo nigdy nie będą tak wybitne jak muzyka nagrana w dobrym formacie :) a jeszcze PUBG który w tej kwestii z natury jest po prostu kiepski :).
Odpowiedz
#16
No cóż, 900zł na pewno nie będę płacił, nawet jeżeli to te MK III, więc co, jazda K612? Chyba nic sensowniejszego już się nie wymyśli.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#17
Znaczy wiesz co.. nie chce by później było na mnie :). Powiem tak, AKG K612 są słuchawkami 120 Ohm i z takim DFB z grach będzie super/uber/zajebi**** :). Ale do muzyki będzie DOBRZE więc tylko i aż :)

Osobiście dla mnie z tych słuchawek co masz do wyboru jest to najlepsza opcja do gier. Tylko jedna sprawa, nigdy MI się nie podobała szkoła grania Sennheiser w tym zakresie nie jestem obiektywny :) .

Edit: masz tu jeszcze wybór z ATH 550Z jest to nowsza rewizja ATH A500X. Obecnie miałeś JAK HD 9999. Te na bank będą bardziej przestrzenne z lepsza separacja i większą analitycznoscia. No i łatwo je ogarnąć :)
Odpowiedz
#18
Ciężka decyzja... Czysto teoretycznie, które zagrają lepiej na DRF? Jakoś AKG bardziej ufam i są trochę tańsze (K612) jakby nie patrzeć, ale może jednak ta AudioTechnica?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#19
Na bank łatwiej napedzisz ATH z DFB wręcz będzie bardzo dobrze. Dla AKG ten DAC będzie dobrym początkiem niczym więcej :) . Taka natura słuchawki ATH są droższe ale nie trzeba wywalac sporo kasy by je wysterowac. Z AKG jest odwrotnie :).
Odpowiedz
#20
To inaczej, po prostu, co lepiej zagraw kombinacji z tym DFB? Tak, jakbym miał już w przyszłości niczego nie zmieniać.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.