• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki dokanałowe do 300zł
#1
  • jakie obecnie używasz? - Apple Earpods (chociaż wydaje mi się, że to podróbki)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? - Nie, i raczej nie będę dokupowywał 
  • źródło odtwarzania - smartfon
  • słuchawki mają być w 100% do muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - metal/hip hop
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - najlepiej 100-200zł, ale gdy naprawdę będzie warto dopłacić to 300.
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: dokanałowe/douszne
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej - Nie będzie raczej mieć to większego znaczenia na dworze, więc obojętne
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? - chcę lepszy, głębszy i mocniejszy dźwiek
  • dodatkowe uwagi: nie chcę płaskiego dźwięku bez mocy
    myślałem nad Takstar HI1200, Snab Overtone EP-101M, Brainwavz M1, lub Beyerdynamic Byron.
Odpowiedz
#2
Miałem EP-101M, Xiaomi Hybrid Pro i teraz mam Brainwavz M1, imo, na moim telefonie najlepiej grały Hybridy Pro, natomiast jeżeli wolisz więcej bassu, to EP-101M będą dobre
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.