• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do Overwatch
#1
Inb4, kompletnie nie mam pojęcia o słuchawkach.

Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? Razer Kraken 7.1
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie
    - jeśli tak – to jakiej? 
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? jeżeli jest to potrzebne, to kupię, ale wtedy biorąc z budżetu na słuchawki
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150): Z370 AsRock Extreme 4
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% gry
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rap, ale jest to kompletnie nie istotne w wyborze słuchawek
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Overwatch 
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? do 1500zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamknięte (potrzebuję wygłuszenia)
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie wiem, nie znam się.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Tak, ale jest to nieistotne.
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Uciskają mi i głowe i uszy. Myślałem o cloudach, dużo osób je poleca, ale dużo osób je odradza. Kumpel z drużyny je ma, wygodnie mi się je nosiło, ucho nie było uciskane, bólu głowy też nie było.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Szczerze mówiąc, przydałby się przy nich mikrofon, jeżeli to zmienia aż tyle, to przeżyję bez niego, ale jakby był to bardzo dobrze. Dodatkowo zaznaczę, nie jestem audiofilem, dlatego nie potrzebuję super jakości dźwięku, chcę tylko wygodę, komfort noszenia, wygłuszenie i w miarę możliwości mikrofon.

Odpowiedz
#2
no to masz SnaB Euphony AF-100, mega dobre wygłuszenie, wygodne, wymienen welurowe pady, cłąkiem spoko scena jak do gier (do OW wystarczą w 100%), kup sobie do tego przenośnego DACA na przyszłość Cube Prodigy Black Ed. Jak chcesz fajny mikrofon to weź modmica doczepianego do słuchawek. Więcej nie wydawaj jak nie jesteś audiofilem bo nie masensu ;)
Odpowiedz
#3
Szczerze mówiąc, te doczepiane mikrofony, to syf ostatni, kumpel z drużyny miał ZM Mica i albo nie było go słychać, albo było słychać klawiaturę, myszkę, wszystko. Ktoś znajomy miał jeszcze doczepiany za 150zł i nie było wcale lepiej. Nie znalazłby się na pewno żaden headset?
Odpowiedz
#4
Pod ZM przydaje się karta dźwiękowa która ma wbudowany wzmacniacz mikrofonowy. Inaczej posiadanie to mija się z celem :). Lepiej zainwestować jakiś mikrofon wolnostojący tak do 80zl.

Co do tematu bym całował w słuchawki które nie walą basem bo sam Overwatch jest obfity w efekty wybuchów itp. Takie AKG K550MKII z ShanlingUP zrobią robotę. AKG grają dość równo a SUP dość jasno więc uspokoi bas bas słuchawek i podniesie górę :).
Odpowiedz
#5
no to w sumie mozesz zrobić inwestycję na lata skoro masz taki budżet i wziąć Beyerdynamic MMX300 2nd gen. (ma mega dobry mic) ok 1200-1300 zł i tego black cuba do tego
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.