• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SteelSeries Arctis Pro + GameDAC
#1
recenzja: http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...o-gamedac/
Odpowiedz
#2
czyli gdy ma sie wolne 1300zł to lepiej uderzać w artcisy czy w jakiś zestaw słuchawki i DAC? Pytam sie bo słuchawki spoko wyglądają i mikrofon brzmi dobrze
Odpowiedz
#3
zależy jaki masz główny cel. Jak głównie grasz w CS'a to na pewno Ci się spodobają te Arctisy, jako taki allrounder są spoko. Jak duzo korzystasz z mica to też przemawia za nimi, bo serio bardzo dobry mic w nich siedzi. Największą zaletą tych Arctisów jest rewelacyjna reprodukcja sceny.

z drugiej strony jak masz jakieś gatunki muzyczne ulubione a gry na drugi plan to w tej kwocie zrobisz sobie świetny zestaw pod muzykę

wszystko zależy od twoich priorytetów
Odpowiedz
#4
Szukam słuchawek tylko do cs'a. Muzyke slucham na pchełkach. Myślałem też nad tą wersją Wireless tylko obawiam sie opóźnienia w dzwięku bo siostra kupila jakies xx.y za 120zł i jak dzwięk jest dobry to desynchro w filmach jest straszne
Odpowiedz
#5
no to jak chcesz sprzet do CS to pewnie ze warto brac, w ogole do FPSow one sa fajne, raczej nic lepiej już nie usłyszysz niz w tych arctisach
Odpowiedz
#6
IMHO zupełnie bez sensu :p
CS jest na tyle ograniczony, że przy Arctisach kastrujesz sobie przyjemność z muzyki.
Za 1300zł bez najmniejszego problemu znajdziesz coś, co będzie świetne we wszystkim.
Takie pytania, to raczej stricte forum audio.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
z tego co zaobserwowałem to są ciągle ludzie, którzy z jakichś powodów wybiorą taki gamingowy set jednak ;) nawet nasz kolega, który musi mieć wszystko od SS (kilka recenzji jest dzięki niemu ;p);D teraz też zbiera na te słuchawki. Jak się okazuje to całkiem sporo takich osób jest i nic ich nie odciągnie od takiej myśli, więc jak już ma wybierać z tego typu słuchawek to przynajmniej te Arctisy grają w muzyce bardzo przyzwoicie.

Do tego niektórzy prawie w ogóle nie słuchają muzyki, albo tylko z telefonu jak gdzieś są na mieście, sam z kilka osób takich wymienię i Ci też patrzą na słuchawki tylko i wyłącznie pod kątem gier, ważniejszy jest dla nich np. lepszy mikrofon niż lepszy dźwięk w słuchawkach. Plusem tych Arctisów jest to, że ten DAC robi dobrą robotę i naprawdę świetnie pozycjonuje, jak tak testowałem to wolałem pozycjonowanie z niego niż z ZxRa lub ODACA. Różnice nie są duże, ale w różnych sytuacjach bardziej wyraziście mogłem określić np. kierunek jak ktoś biegł, nie tylko w CSie, nawet w innych grach z lepszym silnikiem dzwiękowym to lepiej słychać ;)

imo wolę bardziej muzykalne słuchawki i te 1300 jednak bym wydał inaczej, ale to tylko moje zdanie, stąd jak robimy recenzję słuchawek to tak skrajnych opinii nie ma nigdzie indziej jak dajesz coś do oceny grupie osób, przez co nienawidzę pisać recenzji słuchawek :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.