• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do FPSów do 200zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Dream Machines DM1 Pro
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: 6/11
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 40-50cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, Rainbow Six Siege oraz zamierzam niedługo spróbować Overwatcha
  • jaką masz obecnie podkładkę: DM Pad L
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 5, używam bocznych
  • twój budżet: maks 200zł, ale skłaniałbym się bardziej pod przedział 170-190
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni?: 18.5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego ? 1.4cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Obojętnie, dobrze trzyma mi się fingertipem i palmem w zależności od kształtu myszki, mogę się przyzwyczaić, byle nie claw.
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Ważne, żeby było 800
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Dziwny feeling lewego przycisku myszy, podnosiłem go i wciskałem z powrotem (po tym się poprawiało) przez co pewnego razu nierówno wcisnąłem i plastik w środku pękł. Drugim problemem było to, że przycisk scrolla wchodził zdecydowanie zbyt ciężko.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Nie, ważne, żeby z przesyłką wyszło jak najtaniej :)
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie zależy mi na pseudo gamingowym wyglądzie, ani kolorowym podświetleniu, myszka na sensorze 3310 albo lepszym.
Odpowiedz
#2
Trochę średnio w tej cenie coś znaleźć, może zaryzykuj DM1 Pro S ma miększy mid click, lepszy sensor, trafisz dobrze przyciski to bedzie git.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.