• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysz dla amatora
#1
Dzień Dobry

Proszę Fachowców o propozycję myszki i podkładki, gra rzadko, podoba mi się wygląd rata ale jego "faktura" całkowicie się pomarszczyła po kilku latach i mysz zrobiła się nieprzyjemna w dotyku. Kupiłem na szybko RAT 1, ale jakość tej myszki i jej zbyt lekka waga uniemożliwiająca precyzyjny ruch, to jakiś żart w porównaniu do zajechanego RAT 5. Dziękuję!

  • jaką obecnie myszkę używasz: Mad Catz Rat 5
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: połowa skali z 5600
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia lub wysoka
  • czułość w Windows: 5/10 + zwiększ precyzję
  • jaką masz obecnie podkładkę: natec genesis
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): dwa boczne fwd/back
  • twój budżet: do 150
  • jaki chwyt stosujesz: fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce : 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    20cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: zużyta obudowa
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): chętnie równie ciekawa konstrukcja co RAT
Odpowiedz
#2
hmm już za bardzo nikt nie produkuje takich dziwolągów :P wiesz co, może ogarnij DM2 Comfy sobie,
Odpowiedz
#3
No takie myszki zawsze mnie zastanawiały xD
Odpowiedz
#4
Widziałbym Kone Pure Owl-Eye, lecz musiałbyś szukać lekko używanej.
> https://www.youtube.com/watch?v=Ck-nXyhRJMA&t
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Chyba jedyną sensowną opcją z tych bardziej designerskich myszy jest TT Esports Ventus R, tylko, że jest to bardzo mała mycha. Alternatywnie, trochę powyżej budżetu jest TT Esports Ventus X optical (duży rozmiar), z tym, że tutaj dopłacasz głównie za najlepszy dostępny sensor.
Odpowiedz
#6
Bardzo dziękuję za porady, mój RAT 5 ma już 5 lat i nie było sytuacji żeby ktoś nie wpadał w szok zbliżając do niej pierwszy raz dłoń. Mysz chodzi wybornie jednak została nieumyślnie potraktowana czymś agresywnym do czyszczenia i jej faktura zrobiła się nieprzyjemna w dotyku oraz jakby schodził z niej płatkami lakier (?). Wygląd i konstrukcja przez lata dosłownie zlała mi się z dłonią. Ze smutkiem odkryłem że nie mogę już kupić obecnej rewizji w sensownym pieniądzu.

Dziękuję za rady, rozważę obydwie podane propozycje, chyba że jeszcze coś Wam wpadnie do głowy, obecnie gram już naprawdę rzadko - 1-2 gry w roku.
Odpowiedz
#7
Ok, ale który?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.