• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup myszki i podkładki
#11
hmm to być może rival 110 by ci wystarczył, niestety z tych mniejszych myszek i symetrycznych to zbyt wielkiego wyboru nie ma ;/
Odpowiedz
#12
Zastanowię się jeszcze nad revange S lecz na razie muszę pojechać zwrócić mychę nie wiem czy moja ręka jest za mała na nią czy jej ergonomia mi nie odpowiadam ciężko powiedzieć lecz kładąc rękę na myszce przeszkadza mi że dwa palce źle układają mi się po prawej stronie do tego nie potrafię przyzwyczaić do palm gripa gdyż myszka to ode mnie wymusza w ec2-a miałem ten komfort że mogłem grać na palm i claw i grałem różnie .
Odpowiedz
#13
Z symetrycznych małych zawsze G203 ze świetnym sensorem. Będę miał jutro tę myszkę w zamian za DM1 Pro i zobaczymy jak wypadnie w moich oczach. Tyle, że moja ręka to 18cm.
Odpowiedz
#14
Matticzek - ja mam jakoś 17.5 cm i G203 świetnie leży, więc i na 18 nie powinna być za mała :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#15
Potwierdzam. Myszka sztos ;) Mój chwyt to fingertip i jest idealnej długości. Na dłoń 19 cm może być jednak za mała, ale to w dużym stopniu zależy od tego jaki masz chwyt.

edit: co nie zmienia faktu, że DM jest wygodniejszy i ma lepsze ślizgacze ;) Myślę, że DM1 Pro s to najlepsza myszka w stosunku cena/jakość. Albo raczej cena/ergonomia.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.