• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 Pro S vs Zowie FK2
#1
Witam, 
chciałbym zapytać osoby które miały z obiema tymi myszkami do czynienia, jak ocenilibyście ich jakość wykonania względem siebie? Spasowanie elementów, powierzchnię, scroll. Kupiłem niedawno dm3 mini, ale nie spodobała mi się więc szukam dalej. Okazała się dla mnie troszkę zbyt mała i miała jeden dyskwalifikujący ją mankament - latający na boki scroll (testowanie myszki zajęło mi jakieś 2 minuty; latający scroll -> natychmiastowy zwrot), dlatego też chciałbym się zapytać czy jej większy brat nie ma tej samej przypadłości? I jak się ma powierzchnia na tych 3 myszkach, bo ta na mini była taka sobie w moim odczuciu. Niestety przesiadam się z roccata kone pure be, więc poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko, przez dwa i pół roku używania jej przyzwyczaiłem się do idealnego spasowania elementów (podczas trząsania myszką nic nie lata) i genialnej powierzchni myszki. Mam nadzieję że znajdę coś co zadowoli mnie choć w połowie tak jak ta :D
Odpowiedz
#2
popatrz na sensei 310
Odpowiedz
#3
miałem w łapkach rivala 310, o ile kształt był nawet przyjemny to te dziwne śliskie boczki mnie odrzuciły trochę, a sensei 310 ma te same więc odpada. zresztą, trochę nie na temat bo nie pytałem o propozycje myszki tylko o wykonanie konkretnych modeli :)
Odpowiedz
#4
Jak chcesz jakości to trzymaj się z dala od produktów Dream Machines.
Odpowiedz
#5
Dam im jeszcze jedną szansę z pro s, najwyżej zwrócę i wezmę fk2
Odpowiedz
#6
Jaki masz rozmiar dłoni zapytam z ciekawości i jakim chwytem trzymasz myszki? Myślę, że jak DM3 była za mała to i FK2 będzie za mała. I czemu zmieniasz mysz?
Odpowiedz
#7
jak dobrze trafisz to dm1 Ci sie spodoba, bo to kształt senseia i powierzchnia powinna Ci przypasować
Odpowiedz
#8
@Hya
A co to totolotek jest?
Kupuję produkt za niemałe pieniądze i żądam jakości, a w przypadku produktów Dream Machines jest duża szansa, że dostaniesz bubla, kontrola jakości u nich leży i kwiczy.

Wystarczy poczytać zagraniczne fora np:
http://www.overclock.net/forum/375-mice/...pro-s.html
żeby mieć pogląd ile ludzie mają z nią problemów.

Także proponuję przestać tak namolnie polecać produkty firmy DM, bo się komuś tylko robi kłopot.
Cóż z tego, ze wymienią na być może sprawną sztukę, straconego czasu nikt nie zrekompensuję.
Odpowiedz
#9
Może być ciężko, sama ubolewam że już nie produkują Kone Pure z genialną powierzchnią jak Black Edition. Bo jak myszka kiedyś padnie, to będzie dylemat taki jak u autora tematu. Bo właśnie powierzchnia w BE jest tym, co zachęca na 1 miejscu, aż nie chce się odrywać dłoni. Człowiek by macał i macał. Do tego ciche przyciski. Cóż mogę polecić jako zamiennik, nie za wiele. Przetestowałam sporo myszek, ale tylko 2 mogę polecić, te które mam na biurku, Kone Pure BE i Logitech G203. Inne myszki na pewno też mają wiele pozytywnych cech, jak nowe myszki Steelseries, to takie dla większych dłoni. Testowałam tylko te dla mniejszych i średnich dłoni. Grunt to wygoda, a potem można patrzeć na sensor.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#10
Łapki mam małe, na długość 17,5 a szerokość 9. Myszkę zmieniam ze względu na takie widzi mi się, ot tak żeby spróbować czegoś nowego. Ten roccat do śmieci na pewno nie pójdzie :p między fk2 a dm3 jednak jest spora różnica, ta druga jest bardzo malutka, nawet dla mnie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.