• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkładka pod Razer Diamondback ~100zł
#1
  • Witam, szukam dobrej podkładki pod mysz Razer Diamondback. Niżej podałem wszystkie informacje.
  • Razer Diamondback (sensor laserowy Philips PLN 2034, śligacze teflonowe).
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?
  • SteelSeries qck może być podobna lub nieco szybsza.
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
  • Raczej materiałową.
  • jaki rozmiar by Cię interesował:
  • Gram na 1000 DPI więc duża lub średnia.
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
  • Nie.
  • wolisz szybką/średnio szybką
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
  • Tak.
  • maksymalna cena za podkładkę?
  • Coś około 100zł.
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • Fajnie by było mieć podkładkę Razera ponieważ mam od nich mysz i klawiaturę, lecz nieco odstraszają mnie te wzory, może gigantus?jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze)
Odpowiedz
#2
hmm pod ten bublowy sensor to najlepiej sprawdza się plastik, na wszystkich materiałowych podobnie się zachowuje więc wszystkie problemy związanie z niedokładnością tego sensora zawsze będą, bo sensor jest po prostu kiepski.

ja bym na Twoim miejscu wziął po prostu DM Pada XL lub XXL jak chcesz takie ogromne, zwykła czarna bez tych obrzydliwych grafik, a w ślizgu bardzo podobna do tego gigantusa
Odpowiedz
#3
A polecisz jakiś plastik godny uwagi?
Odpowiedz
#4
pytanie czy jesteś gotów na plastik, gdzieś za pół roku ślizgi będą do wymiany, podkładki plastikowe średnio po 1 rok żyją :P była dobra roccat raivo, ale już są nie dostępne, imo to weź pierwsza lepszą najtańszą (jak będzie krzywa lub będzie mieć wyboje, co się zdarza to odsyłasz), większość jest mega podobnych do siebie, za bardzo już nie testujemy plastików bo zainteresowanie nimi jest marginalne. Odkąd weszły sensory 3310 i 3360 mało kto jeszcze gra na plastikowych.

Niestety taki razer ciągle wsadza takie gówniane sensory w nowe myszki jak w diamondbacku, które pech chce lepiej współpracują z plastikowymi podkładkami.
Odpowiedz
#5
Rozumiem. I co do sensora to popełniłem błąd jest to dokładnie model Philips PLN 2034. Nie wiem czy jest to ten sam model co Twin Eye tylko z inną nazwą. Jeśli nie jest to to samo, to jest równie słaby?
Odpowiedz
#6
tak to to samo, straszny badziew ten sensor... szczerze to na Twoim miejscu spylił bym ją na allegro póki trzyma cenę i kupił coś z normalnym sensorem PMW3360 :P
Odpowiedz
#7
Przeszukałem mnóstwo stron i recenzji i w jednych podają, że sensor to ten Philips, a w innych, że jest to Avago ADNS9800. Czy wiadomo które informacje są prawdziwe? Informacja o sensorze Avago zwykle pojawia się w recenzjach. O Philipsie mówią na forach. Sam już nie wiem jaki sensor siedzi w tej myszce.
Odpowiedz
#8
philipsa jest sensor raczej ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.