• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy te słuchawki są celowo koloryzowane?
#1
Niedawno natknąłem się na test słuchawek:
https://www.youtube.com/watch?v=ZmkqKH798zI

Wydaje mi się, że ostatne z nich, czyli: CA StrikeBack CA-1708 Viper 2.0 nie są aż takie dobre jak widać to na filmie. Proszę obejrzeć fragment w: 10:37. Jakość mikrofonu jest znacznie lepsza niż w pozostałych modelach. Metoda nagrywania się nie zmieniła, bo nadal jest to ten sam telefon. Skąd więc tak dobra jakość dźwięku?

W ogóle ten test to jakaś porażka. W 4:47 dźwięk jest nagrywany z telefonu, a nie z mikrofonu słuchawkowego. Komputronik nawet nie wspomnił o swojej pomyłce, a mogła ona (a pewnie tak jest) spowodować to, że ktoś kupi te słuchawki Creative kierując się właśnie rzekomym mikrofonem.

Dziwnym trafem na kanale komputronik jest wiele testów podzespołów komputerowych i prawie zawsze najlepiej wypada CALIFORNIA ACCESS. Czy to przypadek? Chciałem kupić sobie słuchawki do cs:go. Planowo budżet był ok. 300zł i wszystko wskazywało na to, że kupię HyperX Cloud II. Po co jednak mam wydać 300zł, skoro za mniej niż 100 mam zestaw, który jest teoretycznie lepszy?
Odpowiedz
#2
weź nie żartuj, nie sugeruj się takimi recenzjami....

kup ISK HD9999 i do tego zwykłego zalmanowego mica i do CS będzie więcej niżsuper

i tak komputronik wychwala californie access bo to ich marka jest.... a że to najtańsze chińczyki, nawet bez zmienionych bebechów jak u nich zamawiają, tylko standardowe oemy to szału tam w niczym nie robią
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.