• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 200-250zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Razer Deathadder Chroma
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska/średnia
  • czułość w Windows: Domyślna
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): 400DPI
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Ciężko powiedzieć, ok. 20cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): BDO, CS, Rainbow Six Siege - głównie FPSy
  • jaką masz obecnie podkładkę: Ozone Ground Level Evo
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Tak używam
  • twój budżet: 200-250zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm/claw, najczęściej claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: Praworęczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17-17,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: ok. 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Wolałbym zostać przy claw gripie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: 400-800
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Wydaje mi się że Deathadder jest dla mnie trochę za ciężki, wolałbym spróbować czegoś lżejszego
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie, ale ale wolałbym zakupić w Polsce
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Szukam raczej symetrycznej myszy, dość lekkiej, liczy się dla mnie stosunek jakości do ceny, nie chcę płacić za markę

Sam patrzyłem na:
Rival 310
Sensei 310
DM1 Pro S
Odpowiedz
#2
no dobrze by było przetestować kształt senseia w jakimś sklepie wtedy byś wiedział czy taki dm1 pro s będzie ok

tak w ciemno też bym go zaryzykował, masz drobna dłoń więc im lzejsza to wydaje się logoczne, że będzie lepsza dla Ciebie.
Odpowiedz
#3
Czyli mówisz że brać Senseia lub DM1 Pro S?, co do przetestowania to nie mam możliwości. Prosiłbym jeszcze o opinie innych użytkowników :)
Odpowiedz
#4
imo to tak, w ręce mniejsze od DA będą do tego przynajmniej DMka lżejsza, stąd bardziej na DM bym obstawiał. Mamy tu kolegę z taką małą i drobną dłonią to wszystko powyżej 90g fatalnie mu się trzyma, gra właśnie na DMce.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.