• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas na nową podkładkę
#1
Cześć, 
Od niedawna rozważam zakup nowej podkładki, gdyż doszedłem do wniosku, że swoją starą skatowałem doszczętnie (Nawet się odkształciła! Brawo ja)
Przechodząc do sedna:
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): Steelseries Rival 300
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)?: Roccat Taito (stary), prędkości raczej bym nie zmieniał, raczej chcę zachować swój styl gry, oczywiście nie uda się znaleźć drugiej o tych samych właściwościach, nie chcę jednak kupować drugiej tej samej
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): jeżeli moja Taito to materiałowa to chcę taką samą x), ewentualnie podkładkę o podobnie przyjemnym dotyku
  • jaki rozmiar by Cię interesował: obecnie posiadam wersję 40cmx32cmx3mm i mi wystarczała, jednak chętnie przygarnę większą, nie koniecznie jednak potrzebuje tych gigantycznych na całe biurko
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: szczerze dobrze by było aby była wydatkiem na dłuższy okres, nie byłbym w stanie kupić kolejnej zbyt prędko
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: jestem raczej low-sensem (800 dpi, 0.74 sens w CS:GO, 6/11 w Windowsie) i przy tym pozostaję, na Taito mi się dobrze gra, więc wnioskuję, że wole te "wolne", chyba, że Taito w tej skali jest gdzieś indziej i całe życie byłem w błędzie :/
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce? : nie koniecznie, bylebym nie musiał dużo płacić za dostawę ;)
  • maksymalna cena za podkładkę? : przyjmijmy, że jeżeli da się to do 80zł, ewentualnie do tych 120zł, ale to raczej ostateczność, chyba, że naprawdę będzie warta swojej ceny
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) : preferuje raczej te bez żadnych wzorów, grubość Taito mi odpowiada (3mm), dobrze jak nie będzie się bardzo brudzić, a przynajmniej łatwo czyścić, nie jest to jednak jakiś must-have
Dodam od siebie, że rozważam zakup:
  • Steelseries Qck+ ze względu na najlepszą cenę w porównaniu z pozostałymi, również rozmiar, obawiam się jednak, że szybko ją zakatuje
  • Razer Gigantus ze względu na możliwość ogarnięcia jej znacznie taniej niż kosztuje normalnie, nie znam jej jednak kompletnie, poza tym prawdopodobnie wystawała by mi parę cm za biurko 
  • Zowie G-SR ze względu na bardzo pozytywne opinie, szczególnie fajnie, że ma obszycie co przynajmniej bardziej mnie utwierdza w przekonaniu, że byłaby żywotna, odstrasza mnie cena
  • Roccat Taito 2017, jednak to bardziej z przekonania, że byłaby "lepszą" wersją starego Taito, cena mnie też trochę już boli
Liczę na jakieś super sugestie, może jakieś podkładki o których jeszcze nie wiem, dobrze będzie też jakąś rozbudowaną wypowiedź przeczytać zamiast "kupiłem X i jest zajebista, najlepsza podkładka, kup sobie" :)
Odpowiedz
#2
Masz dwie opcje Roccat Kanga, bliżej do starego taito, lub taito 2017 taki imo poprawiony pod kątem jednolitości ślizgu, ale kosztem zmiany powierzchni. Jak odpowiadała Ci stara Taito to jednak byłbym za Kangą.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.