• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka karta dzwiekowa do 150zł
#1
Witam jaka karte dzwiekowa wybrac do 150zł?
Aktualnie gram na integrze płyta głowna msi h81m-p33, moje sluchawki to isk hd 99999, głosniki jakies geniusa za 200zł no i chcialbym rowniez podpiac pod to mikrofon, co wybrac?
Odpowiedz
#2
Za wiele nie napisałeś. W tej cenie będzie ciężko o nowa. Szukaj na rynku wtórnym.
Np. AIM SC8000, Asus Xonar.. może Creative X-Fi Gamer, ale to w ostateczności, jak nic innego nie znajdziesz.
Odpowiedz
#3
A co wiecej mialbym napisac? nie znam... ;/ Planowałem wlasnie zakup Asus Xonar DG
Odpowiedz
#4
Chociażby po co ci ta karta. Te słuchawki radzą sobie na integrze, a zakup karty musi być czymś uargumentowany.
Chyba, ze chcesz tak o wydać pieniądze, to ten xonar będzie ok.
Odpowiedz
#5
Chce wiedzieć czy poprawi to dzwięk w moich sluchawkach i glosnikach, oraz czy wplynie na jakos mikrofonu jakiegos ktory oscyluje w okolicach 100zł
Odpowiedz
#6
Chcesz mieć poprawę jakości zarówno w słuchawkach jak i na mikrofonie, to celuj w Prodigy Cube BE.. Zależy czym dla Ciebie jest poprawa jakości..
Cube ma zarówno wzmacniacz słuchawkowy ze zmiennym opampem jak i przedwzmacniacz mikrofonowy. Tylko to inna liga cenowa.

A tego typu głośnikom raczej nawet cube nie pomoże.

Musisz wiedzieć jakiego brzmienia oczekujesz.. Zawsze możesz kupić kartę przez internet i zwrócić w ciągu 14 dni, jeśli efekt nie będzie zadowalający.
Myślę, ze będziesz w stanie już usłyszeć różnice miedzy DG, a integra, która jest raczej niskich lotów.
Odpowiedz
#7
Czyli warto kupic nawet ta DG? Czy do 150zl znajde cos lepszego
Odpowiedz
#8
Możesz szukać używanych. Z nowych? Nie mam pojęcia.

Creative Sound BlasterX G1, ale nie spełnia twoich oczekiwań.
Niby można używać splitter, ale wątpię żeby wpłynęła jakkolwiek na + jeśli chodzi o jakość mikrofonu.

Warto przetestować, ale nwm jak w praktyce z tym mikrofonem w G1.
Odpowiedz
#9
Wlasnie zauwazyłem ze nie mam zlacza pci tylko pcix1 a wiec jaka inna mialbym wybrac?
Odpowiedz
#10
Creative Sound BlasterX G1 + Splitter albo Asus Xonar DGX
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.