• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa duża podkładka w stylu A4 Tech Xgame X7
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę: Steelseries Rival 100
  • jaką masz  podkładkę: Posiadam A4Tech XGame X7-300MP, chciałbym podkładkę z mniej więcej podobną szybkością
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową : materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował: minimum 350x900
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: średnią? coś w stylu jak ta, którą mam teraz, głównie do FPS'ów
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • maksymalna cena za podkładkę?: 160
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.): Zależy mi najbardziej na podobnym feelingu i szybkości do podkładki jaką mam teraz, cała czarna
Na tę chwilę znalazłem kilka opcji:
  • Natec Genesis M12 Maxi (podobno jest szybsza od tej, której mam więc prawdopodobnie odpada)
  • SteelSeries QCK XXL
  • 4World Pro Gaming XXL
  • HyperX FURY S Pro XL
  • Sharkoon Skiller SGP1 XXL
  • Sharkoon 1337 Mat Extra Extra Large
Odpowiedz
#2
Roccat Kanga jest całkiem fajną podkładką. Używałem sporo podkładek i mogę ją z czystym sumieniem polecić.
Odpowiedz
#3
zobacz na taito 2017, naszym zdaniem obecnie najlepsza podkładka pod FPSy z tych wolniejszych trochę
Odpowiedz
#4
Dobra zamówiłem Roccat Taito 2017 XXL. Mogła by być trochę dłuższa, ale 33 cm też powinno wystarczyć. Jak przyjdzie to jeszcze dam znać czy podpasowała i czy w jest w miarę szybkościowo podobna do A4Tech XGame X7-300MP.
Odpowiedz
#5
tylko pograj na niej trochę, żeby się włókna ułożyły, do x7 nie powinna być zbyt podobna pod kątem właściwości ślizgowych i cały jej w tym urok i zaleta ;) x7 pod FPSY byśmy nie polecali na pewno, a szukałeś pod FPSy podkładki ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.