• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 200zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G203
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 450
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): 3.0 w CS:GO
  • czułość w Windows: 6/11 (odznaczona opcja zwiększ precyzję wskaznika)
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): default
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, PUBG, Fortnite, League of Legends
  • jaką masz obecnie podkładkę: Z aliexpress 80x30 - OBRAZEK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): LPM, RPM + 2 boczne.
  • twój budżet: do 200zł
  • jaki chwyt stosujesz: palm grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:  Problem z LOD, być może jest to spowodowane kształtem myszki. Jest zbyt mała. Tutaj więcej szczegółów Udało mi się kilka razy zrobić spin out na kolorowej podkładce.
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): 
  • Miałem ss sensei i jej kształt mi bardzo odpowiadał. Niestety, ale nie zaryzukuje zakupu klona od firmy Dreammachines z uwagi na wiele problemów z tymi myszkami. Mam na oku sensei 310. Preferujej raczej symetryczną myszkę. Chociaż miałem wcześniej IE 3.0 (scroll jump bug), Deathaddera 3g i były spoko. Miałem okazje pomacać Rivala 300, ale nie zachwycił mnie szczególnie.



Odpowiedz
#2
Odpowiedz na pytanie: Jesteś w stanie dołożyć do Sensei'a 310?
Propozycji jest sporo, ale w znacznej większości są to profilowane klikacze - eksperymentować?
Przymierz Deathaddera w miarę możliwości, będzie fajnym odnośnikiem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
milo, pamiętaj, że jak już ktoś pisze to ci ktorym nie pasowało, a tym co pasuje to raczej nie miszą, tak jest ze wszystkim ;) oni tych dm1 kilka tysi już sprzedali, wiec skala problemów na[prawdę nie jest duża ;)

zawsze mozesz oddac do 14 dni, nic Cię to nie kosztuje przecież, a jak pasował sensei to masz tu klona właśnie, ewentualnie dopłać do sensei 310 i masz też prawie to samo ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.