• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz do 500 zł.
#1
Cześć! Moja mysz zmarła śmiercią z powodu błędu lekarza (4 raz naprawiłem w ciągu jej życia double click, lecz tym razem pewna cześć się połamała i jest nie do odratowania. Wiec szukam nowej, lepszej, do ok, 500zl.
Moje wymagania + odpowiedzi na pytania:
- mysz, która zmarła to logitech g300s,
- 1050 dpi - dpi które używam na codzień
- czułość w grach - niska
- w Windows, to 6 poziom.
- jedyne gry w jakie gram z myszka to czasem diablo lub WoW, tak to jedynie programowanie i ogólne uzywanie komputera,
- brak podkładki 
- rzadko używam bocznych przycisków
- 500zl max
- palm grip
- 1+2+2
- myszki używam lewa ręką.
- historia myszy powyżej
- chciałbym aby ta mysz (nie musi, ale bardzo dobrze by było gdyby miała taka opcje) była bezprzewodowa oraz chciałbym by wytrzymywała dużą liczbę kliknięć.
- moim głównym pomysłem jest logitech g900, gdzie to wszystko ma, lecz chciałbym poznać wasza opinie, ponieważ boje się ze ta mysz będzie narażona wlasnie też na double click, a wielkością to wlasnie g900 jest idealna dla mnie.
Odpowiedz
#2
Długość dłoni to niewątpliwie istotny czynnik ;p

Oprócz G900, sprawdź:

Sensei 310
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...ensei-310/
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Oto te wartości:
- długość całej dłoni: 18.5 cm
- długość palca - 8cm
Edit: myszy się przyjrzałem, ciekawa propozycja lecz przewód nie wyglada pewnie.
Odpowiedz
#4
Dobra, namówiłeś mnie, szczegolnie jak zobaczyłem dokładna specyfikację. To, że jest przewodowa to przeżyję. Dziękuję za pomoc i poradę!
Odpowiedz
#5
Jest ogólniedostępna w marketach, pierwszorzędnie sprawdź kształt i silikonowe boki - nie każdemu odpowiadają :)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#6
Taki problem ze do takiego marketu mam z 80km minimum. Gdybym mógł się przejść to tego pytania prawdopodobnie by nie było tutaj :D
Odpowiedz
#7
Spotkałem się z tym, że te silikonowe panele po jakimś czasie się odklejają.
Odpowiedz
#8
kolego, może powiesz coś więcej ? :)
mówisz o sensei 310?
Odpowiedz
#9
ogólnie, mam rival 310 i mi się odkleja panel boczny(prawy) i myślę by je przykleić jakimś klejem ;v wydarzyło się to po 2-miesiącach
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.