• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz?
    Hyperx Cloud 1
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    Nie używam, Płyta główna ASRock H110M-HDS
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję)
    głównie gry, trochę muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?
    Pop
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
    Fortnite, League of legends
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?
    mniej niż 400
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?
     50/50 lubię jak czuje komfort, np na tych hyperxach na początku strasznie bolały mnie uszy.
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)?
    w sumie to nwm, mogą być jak hyperxy
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
    no do gier, czyli większa.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?
    chyba nigdy xD
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić?
    kabel jest sztywny jak ... no i uszkodził mi się jack unlucky, troche nie wygodne uszy mnie bolały na poczatku przez 1-2 miesiące potem się przyzwyczaiłem, mikrofon trzeszczy często.
  • dodatkowe uwagi: fajnie byłoby jak byłyby bezprzewodowe, myślałem nad arctis 3 ale nwm czy to dobry wybór
Odpowiedz
#2
arctis 3 to raczej nie jest najlepszy wybór, nie sądzę aby były lepsze od HyperX
Po pierwsze masz ALC887 - zintegrowana, średnia karta dźwiękowa i moze ograniczać twoje obecne słuchawki - w szczególności poczucie sceny i przestrzenności
Jedyny minus w Hyperach to właśnie mała scena
Ale do popu, LOLa ten headset powinien być spoko.
Za to do fortnite... Hmm tam to przydałyby się słuchawki z większą sceną, to fakt
na początku kupiłbym do tych słuchawek kartę dźwiękową i zobaczył czy będzie zadowalająca poprawa - dodam, że sam miałem alc887, kupiłem za 50 zł (!) Xonara DG i różnica kosmos :p
oczywiście to nie zrobi z hyperów świetnie scenicznych sluchawek, ale poprawi je w każdym aspekcie. No jedynie jak masz zwalone mikro to na to nie zaradzi :p Ale jeśli sprawny to poprawi jakość
A jeśli chcesz koniecznie inne słuchawki, które w grach sprawdzą się pod kątem pozycjonowania świetnie, ale będą ssały pałę w każdym innym wymiarze ;D to pomyśl o Roccat Kave 5.1 - wygodne, świetne pozycjonowanie, scena trochę większa. Do nich nawet niespecjalnie musisz brać kartę dźwiękową, ale...
warto z nimi łączyć karty od Creativa - które poprawią brzmienie, bo jest niezwykle sztuczne w porównaniu do Hyperów. W tym przypadku Xonary się nie sprawdzą (podkreślam do brzmienia).
A z kolei jak weźmiesz Creativa do Hyperów to zagęścisz sobie jeszcze bardziej bas i charakterystyka stanie się jeszcze bardziej zamulona :p
pomyśl co jest dla Ciebie priorytetem...
Ew. teraz sobie przypomniałem, ale to wyjdzie ponad budżet, lecz warto - ISK HD9999 + do tego koniecznie jakąś kartę - wygodne, dobrze grają i będzie git w każdym względzie (no może jedynie bas troszkę gorszy od Hyperów, ale akurat to ich mocna strona :P)
Odpowiedz
#3
(02-24-2018, 11:26 AM)Czyszcz napisał(a): arctis 3 to raczej nie jest najlepszy wybór, nie sądzę aby były lepsze od HyperX
Po pierwsze masz ALC887 - zintegrowana, średnia karta dźwiękowa i moze ograniczać twoje obecne słuchawki - w szczególności poczucie sceny i przestrzenności
Jedyny minus w Hyperach to właśnie mała scena
Ale do popu, LOLa ten headset powinien być spoko.
Za to do fortnite... Hmm tam to przydałyby się słuchawki z większą sceną, to fakt
na początku kupiłbym do tych słuchawek kartę dźwiękową i zobaczył czy będzie zadowalająca poprawa - dodam, że sam miałem alc887, kupiłem za 50 zł (!) Xonara DG i różnica kosmos :p
oczywiście to nie zrobi z hyperów świetnie scenicznych sluchawek, ale poprawi je w każdym aspekcie. No jedynie jak masz zwalone mikro to na to nie zaradzi :p Ale jeśli sprawny to poprawi jakość
A jeśli chcesz koniecznie inne słuchawki, które w grach sprawdzą się pod kątem pozycjonowania świetnie, ale będą ssały pałę w każdym innym wymiarze ;D to pomyśl o Roccat Kave 5.1 - wygodne, świetne pozycjonowanie, scena trochę większa. Do nich nawet niespecjalnie musisz brać kartę dźwiękową, ale...
warto z nimi łączyć karty od Creativa - które poprawią brzmienie, bo jest niezwykle sztuczne w porównaniu do Hyperów. W tym przypadku Xonary się nie sprawdzą (podkreślam do brzmienia).
A z kolei jak weźmiesz Creativa do Hyperów to zagęścisz sobie jeszcze bardziej bas i charakterystyka stanie się jeszcze bardziej zamulona :p
pomyśl co jest dla Ciebie priorytetem...
Ew. teraz sobie przypomniałem, ale to wyjdzie ponad budżet, lecz warto - ISK HD9999 + do tego koniecznie jakąś kartę - wygodne, dobrze grają i będzie git w każdym względzie (no może jedynie bas troszkę gorszy od Hyperów, ale akurat to ich mocna strona :P)

Dzięki za pomoc, ogólnie już miałem w planach kupować tego Xonara DG, ale zmieniło się troche bo ogólnie ogarnąłem że mikrofon jest ok, już nie szumi, a szumiał bo jack od słuchawek(dźwieku) wisiał w powietrzu co sprawiało, że mikrofon szumiał xD, a słuchawki moje akurat nie działają bo mają uszkodzony jack tzn. urwał się i tak wisi sobie xD ogólnie byłem w sklepie informatycznym czy by mi nie wymienili bo ja nawet lutownicy nie mam, to powiedzieli mi, że to wszystko jest robione łącznie i nie da rady tego wymienić albo jak już się wymieni to znowu się zepsuje po tygodniu, ale nwm czy typo mi ściemniał bo po tym się spytał czy nie chce kupić jakiś słuchawek bo też maja jakieś dobre, no name po 100zł xD
Odpowiedz
#4
Taniej jeszcze AKG K240 Studio bardzo podobne do ISK - ludzie pisali że ISK to ich podróbki :P
Grają świetne są mega wygodne https://www.al.to/p/245924-sluchawki-prz...tudio.html + zostaje na fajną kartę dźwiękową
Odpowiedz
#5
znaczy ogólnie przeraża mnie wygląd isków i tych akg k240, preferuje bardziej wygląd arctisów 3/5, hyperx itp. naprawde jest taka przepaść w dźwieku? :v
Odpowiedz
#6
(02-27-2018, 08:38 AM)Lubie placki napisał(a): Taniej jeszcze AKG K240 Studio bardzo podobne do ISK - ludzie pisali że ISK to ich podróbki :P
Grają świetne są mega wygodne https://www.al.to/p/245924-sluchawki-prz...tudio.html + zostaje na fajną kartę dźwiękową

isk hd9999 to kopia AKG k271 pod względem konstrukcji, k240 mają większe wymagania napędowe niż iski, tutaj jest to opisane: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluc...la-graczy/
jakościowo też najprawdopodobniej wypadają lepiej od AKG (lepszej jakości i wygodniejsze nausznice).
Odpowiedz
#7
dobra kupiłem isk hd9999 mam nadzieje , że będą ok
Odpowiedz
#8
muszą być ^^
Odpowiedz
#9
dobra mam te słuchawki są totalnym sztosem w porównaniu do hyperxow to niebo a ziemia, oczywiście dla mnie, ale potrzebuje mikrofonu bo ten z Zalmana za 20zł, miałem go bo kupowałem rok temu to jak założyłem na kabel to za daleko od moich ust i pod złym kątem, musiałbym go mieć pod twarzą czy coś by mnie normalnie było słychać
Odpowiedz
#10
Trust Starzz jest za 29 zł w RTV euro AGD (normalnie kosztował koło 50 zł), tutaj znajduje się w polecanych: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-mikr...go-studia/
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.