• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania mysz bezprzewodowa z dobra bateria.
#1
Witam, 

Tracer toriado spisuje się znakomicie, natomiast w tym momencie potrzebuję zakupić mysz bezprzewodową, która będzie pracować jako pilot do tv. Jedyny wymóg to długi czas pracy na baterii.

Cena to max 50zl. Nie ważny rozmiar ani sensor. 

Jedny model jaki wpadł mi w oko to logitech m185

Możecie zaproponować coś jeszcze? 

Z góry dzięki.
Odpowiedz
#2
Jeśli zależy ci na żywotności baterii, to logitech marathon mouse m705 ma podobno wytrzymywać do 3 lat na jednej baterii, choć trochę przekracza twój budżet. Jeśli dopłata nie wchodzi w grę pewnie cokolwiek nie weźmiesz sprawdzi się równie dobrze, nawet kiepskiej jakości myszy zbyt szybko nie zajedziesz korzystając tylko przed telewizorem.
Odpowiedz
#3
Dokładnie tak, oglądam tv na laptopie w akademiku i myszka będzie do służyła do operowania nim z łóżka. 3 lata to trochę przesada ? myślałem coś ok pół roku do roku.
Odpowiedz
#4
to te zwykłe, chińskie ustrojstwa pół roku powinny trzymać, zwłaszcza, jak będziesz ją wyłączał, gdy nie będzie używana.
Odpowiedz
#5
Dołóż do logitecha masz gwarancje a myszka na bank wytrzyma z 2 lata :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
Jemu chodziło o żywotność baterii a nie myszki. Przy kilkudziesięciu kliknięciach na dzień nawet te najtańsze powinny wytrzymać co najmniej kilka lat.
Odpowiedz
#7
Potwierdzam, miałam myszkę za 9 zł przez 7 lat i dalej była na chodzie :)
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



Odpowiedz
#8
Ok dzięki za pomoc. Przejdę się do najbliższego komputerowego i wybiorę coś taniego. :-)
Odpowiedz
#9
Chodziło mi o baterie oczywiście , my bad
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.