• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon do 1000zł
#1
Witam. Chciałbym kupić telefon do 800zł, jeżeli będzie naprawdę warto mogę dołożyć to 200zł.

Od telefonu nie wymagam wiele. Dobrze by było, żeby aparat był możliwie jak najlepszy w tej półce cenowej. To jest chyba priorytet.

Myślałem nad:
-ASUS ZenFone 3 ZE520KL,
-Samsung Galaxy J5,
-Lenovo K6 Note,
-iPhone 5S.

Dodam, że na telefonach totalnie się nie znam. Pytam, z nadzieją, że odpisze ktoś kto obiektywnie mi pomoże, a na dużo recenzji w internecie wpływ mają $$ od producenta.
#2
tu mają chyba nienajgorsze zestawienie: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje...00-zl.html
xiaomi redmi note 4 jest o tyle dobrą opcją, że będąc jednym z najlepszych telefonów do 1000 zł pod względem całokształtu, kosztuje ok. 500 zł przy za kupie prosto z Chin.
#3
Xiaomi note 4 to świetny telefon ale aparat lichutki fajniejszy Xiaomi Mi A1 64GB https://www.al.to/p/383863-smartfon-tele...black.html
+ czysty, szybki system Android,
+ 64 GB pamięci masowej i 4 GB RAM,
+ dual SIM
+ obsługa LTE 800 MHz B20,
+ bardzo dobry czytnik linii papilarnych,
+ podwójny aparat tylny z zoomem optycznym 2x,
+ dobra jakość zdjęć i filmów dziennych,
#4
Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, że Mi A1 zszedł już poniżej 1000 zł, poza tym prosto z Chin będzie jeszcze ze 30-40% tańszy.
#5
A jest coś z podobnym aparatem ok. 700-800zł?
#6
Redmi Note 3 Pro jest lepsza opcją od Redmi Note4.
Ma lepszy procesor SnapDragona 650.
#7
Witajcie, mi dzisiaj przyszedł redmi 4x 3gb wersja global, zaaktualizowałem, z którego jestem mega zadowolony
Zapłaciłem 504zł z przesyłką na bestcena.pl, dodatkowo dobrze się złożyło, wyszła jakoś miesiąc temu nowa nakładka miui 9 i aktualizacja android 7, telefon śmiga jak ta lala
Wielki plus że to wersja global, wszystkie aktualizacje robimy z telefonu
#8
Ty tak serio?
#9
chyba nabija posty, żeby potem dodać linki w opisie, te durne agencje reklamowe tak robią, żeby w google pokazywało ile to tyś linków jest do twojej strony. My wtedy wchodzimy na taki link i spamujemy im tam raczej mało cenzuralnie :P doda coś to się go zbanuje

@edit
i zbanowany ;p
#10
Od pewno czasu mam styczność z telefonem Lenovo K6 Note i ogólnie bardzo polecam. Jedyna słaba strona to aparat - trochę długo łapie ostrość. Ale wykończenie i ogólnie wrażenia z korzystania - bardzo fajne.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.