• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem (?)
#1
Cześć, około miesiąc temu kupiłem sobie myszkę dm1 pro s, przesiadłem się z wmo1.1a. Kształt niemal identyczny (dm troszeczkę wieksza). Problem, a może to nie problem, nie mam pojęcia, polega na tym, że mimo używania myszki około miesiąca nie mogę się przyzwyczaić. Podłączając starą myszkę mam uczucie jakby sensor chodził szybciej (w cs:go) mimo że poruszając sensorem od przez całą długość podkładki przejeżdżam dokładnie tą samą odległość (w grze). Jest coś nie tak czy po prostu jest to przyzwyczajenie jakieś do starej myszki etc? Może powiedziałby mi ktoś jak ustawic ustawienia myszki w sofcie?
Odpowiedz
#2
Rzeczywiste dpi sensora wmo 1.1a jest wyższe niż deklarowane, ok. 430-440 dpi.
Odpowiedz
#3
plus myszka posiada akcelerację pozytywną i negatywną - przy bardzo szybkich ruchach zgubisz sensor (w praktyce on zwalnia i idzie w losowe miejsce), a jeśli będzie to szybki ruch, ale nie dość szybki by wywołać akcelerację negatywną to kursor w porównaniu do wolnego ruchu będzie się przemieszczał szybciej :p czyli wolno ruszając myszką jedziesz 10 cm, wykonując te same 10 cm tylko szybko przejeżdzasz więcej w grze
mam nadzieje ze zrozumiałeś
testowałem na własnej skórze
Odpowiedz
#4
Zwiększyłem czułość w grze, przeliczając z 2.2 i 400dpi na 2.47 400dpi (jakby 2.2 450dpi) i to wszystko działa praktycznie tak samo. Nigdy bym nie wpadł na to, że wmo ma ~450dpi :D dzięki wielkie za pomoc :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.