• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DM1 PRO S
#1
Mam pewien problem z tą myszką.Otóz ustawiając 400dpi w tym ich sofcie myszka działa jak by na 800.Więc postanowiłem ściągnąć program enotus mouse i zrobić test.Wykazalo w nim,że myszka jak by nie trzymała dpi przekraczała ustawione dpi i to nawet o 300-400 i teraz nie wiem czy ten program do sprawdzania dpi jest do d***,czy też z myszką jest coś nie tak.Może już ktoś spotkał się z czymś takim albo poratuje jakimś innym programem do sprawdzania?
Odpowiedz
#2
Jakąż to podkładkę użytkujesz?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
ss qck+
Odpowiedz
#4
a jak dasz 400 dpi to da Ci wtedy 800?

nie używaj enotusa, tylko ściagnij mousetester (przystaw do linijki, zaznacz czymś punkt na obudowie, żeby móc zmierzyć, przejeżdżasz 10 cm)?

na overclocku masz linki to mousetestera

chyba pierwszy raz ktoś ma taki problem dlatego ciężko powiedzieć co jest nie tak
Odpowiedz
#5
zrób reinstall softa, spróbuj na innym kompie też
jeśli problem występuje to albo się soft jakoś spieprzył podczas wgrywania (mało prawdopodobne) albo coś z samą myszką
być może to coś na twoim kompie, wtedy jak sprawdzisz na innym to przynajmniej będziesz miał pewność
jak nic nie zadziała jak trzeba to nie męcz się i zwróć produkt
Odpowiedz
#6
(02-14-2018, 09:34 AM)Hya napisał(a): a jak dasz 400 dpi to da Ci wtedy 800?

nie używaj enotusa, tylko ściagnij mousetester (przystaw do linijki, zaznacz czymś punkt na obudowie, żeby móc zmierzyć, przejeżdżasz 10 cm)?

na overclocku masz linki to mousetestera

chyba pierwszy raz ktoś ma taki problem dlatego ciężko powiedzieć co jest nie tak

Zrobiłem tak jak pisałeś i cpi wyniosło 34 przy wolnych ruchach,gdy zrobiłem to szybciej wyniki byle dość różne.Chyba ,że coś źle robię.Na rivalu przy 400dpi kursor poruszał się wolniej.A w dm1 pro s jak by sam przyspieszał.Trudno mi to jakoś sensownie wytłumaczyć.
Dzięki za rady,ale chyba najprościej będzie ją oddać
Odpowiedz
#7
Wygląda na odpaloną akcelerację.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#8
nie tyle co wygląda, a jest :d
Odpowiedz
#9
zwiększ precyzję wskaźnika-mam wyłączone
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.